28 / 11 / 2018

Studiju programmas "Biznesa vadība" 2.kursa studenti kursa "Starptautiskā ekonomika un bizness" ietvaros izstrādāja eksporta plānus Rododendru Selekcijas un izmēģinājumu audzētavai (RSIA) "Babīte" pieciem viņus interesējošiem tirgiem - Igaunija, Lietuva, Somija, Zviedrija un Dānija.
 

27 / 11 / 2018

Latvijas Basketbola savienība aizvadījusi savu ikgadējo Gada balvu pasniegšanas ceremoniju, kurā par 2018. gada labāko basketbolistu atzīts Jānis Strēlnieks, bet par labāko basketbolisti kronēta Kitija Laksa. Gada labākā trenera godu saņēmis Artūrs Visockis-Rubenis, bet viņa palīgs Latvijas U-18 sudraba izlasē Roberts Zeile tika apbalvots kā Gada jaunatnes treneris.  Valmieras Bērnu sporta skolas un “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” treneris Roberts Zeile Gada jaunatnes trenera laureātu pulkā pievienojies iepriekšējo gadu balvas ieguvējiem Kasparam Mājeniekam, Aināram Čukstem, Jānim Gailītim un Nikolajam Mazuram.

23 / 11 / 2018

Aigars Pinnis ir ieguvis zināšanas dažādās nozarēs, taču sevi tā pa īstam atradis tieši kokapstrādē. Pēc Vidzemes Augstskolas studiju programmas “Koka ēku celtniecība un ekobūve” absolvēšanas Aigars strādā kokapstrādes uzņēmumā SIA “Byko-Lat”.

15 / 11 / 2018

2012. gadā kļuvis par Latvijas izcilnieku, 2016. gadā par Laiks Ziedonim laureātu, jau 11.klasē būdams pasniedza 3D modelēšanas apmācības skolotājiem, tajā pašā laikā Siguldā organizēja Latvijas lielākās robotikas sacensības, šobrīd māca bērniem informātiku un studē Vidzemes Augstskolas studiju programmā “Mehatronika”. Andris Jenerts labprāt dalās savā stāstā, kā paveikt daudz un vēl vairāk.

15 / 11 / 2018

Vidzemes Augstskolas (ViA) Komunikācijas, mediju un pārvaldības studiju virziena docētāji šogad Rīgā, Valmierā, Cēsīs un Ventspilī šogad īstenojuši dialogu ciklu žurnālistiem un mediju redaktoriem par jautājumiem, kas saistīti ar migrāciju un trešo valstu pilsoņu atspoguļošanu mediju saturā, kā arī skāra plašākus mediju darba aspektus. Kopumā apmācībās piedalījušies un sertifikātus saņems vairāk nekā 40 žurnālistu un redaktoru.

d

 

14 / 11 / 2018

Gaismas festivāla “Staro Rīga” laikā Vidzemes Augstskola piedāvās interesentiem izmēģināt spēkus kordiriģēšanā. Virtuālās un papildinātās realitātes risinājums #izlīdziVītolam ļaus uzzināt, kā tas ir – diriģēt Jāzepa Vītola “Gaismas pils” skaņdarbu - dziesmu, ar kuru jau astoto gadu saistīta vērienīgā festivāla “Staro Rīga” tematika.