25 / 04 / 2018

24. aprīlī Ārlietu ministrijas (ĀM) Konsulārā departamenta Konsulārās palīdzības nodaļas vadītāja Sandra Salmiņa-Šuke un pirmā sekretāre Diāna Eglīte viesojās Vidzemes Augstskolā (ViA) ar lekciju “Ceļo droši”.

25 / 04 / 2018

Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta projekts ir nozīmīgs Eiropas Reģionālā attīstības fonda finanšu instruments, kas vērsts uz jauno zinātnieku (pēcdoktorantu) pētniecības kapacitātes un karjeras attīstību.

24 / 04 / 2018

Lai tiktu stiprināta un attīstīta sadarbība starp Vidzemes Augstskolu (ViA) un Cēsu tehnoloģiju un dizaina vidusskolu, klātienē tikās ViA rektors Gatis Krūmiņš un Cēsu tehnoloģiju un dizaina vidusskolas direktors Guntars Zvejnieks, noslēdzot sadarbības līgumu starp abām iesaistītajām pusēm.

23 / 04 / 2018

17. aprīlī notika Starptautiskā studentu matemātikas olimpiāde (ISMO) Jelgavas pilī, kurā sacentās labākie matemātikas studenti no lielākajām Latvijas augstskolām, Igaunijas un Lietuvas. 1. vietu individuālajā konkursā dalīja Undīne Kobitjeva no Vidzemes Augstskolas (ViA) un Ingus Jānis Pretkalniņš no Latvijas Universitātes.

17 / 04 / 2018

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" basketbola komanda 16. aprīlī aizvadīja pēdējo šīs sezonas spēli, savā laukumā uzņemot "Banku Augstskolas" komandu, pār kuriem tika svinēta uzvara ar 122:51, līdz ar, atkārtojot pērnās sezonas sasniegumu, Vidzemes Augstskolas studenti saglabā SBL čempionu titulu.

10 / 04 / 2018

Baltijas Starptautiskā vasaras skola (BISS) jau divdesmito reizi norisināsies Vidzemes Augstskolā (ViA). No 19. līdz 30. jūnijam ārzemju un latviešu studenti iegūs zināšanas par tēmu „Mediju pratība un demokrātija: Baltijas perspektīva”.