17 / 10 / 2017

Vidzemes Augstskolas atjaunotajā vieslekciju programma "Smart Lunch", kas interesentus gaidīs otrdien, 31. oktobrī, aicina klausīties uztura konsultantes un ReCure centra dibinātājas Gunas Bīlandes stāstījumā par mūsdienu uzturu, tā tendencēm un produktiem, kā arī principiem, kas palīdzēs justies labi un sasniegt labākus rezultātus gan ikdienā, gan laikā pirms svarīgiem darbiem un notikumiem. 

16 / 10 / 2017

Piektdien, 13. oktobrī, „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas spēlē savā laukumā uzņēma “BS Ogre” komandu. Valmiera, rādot pārliecinošu sniegumu abos laukuma galos, pieveica Ogres basketbolistus ar rezultātu 102:70.

15 / 10 / 2017

Lai iepazītos ar Korkas reģiona (Īrija) labākajiem piemēriem tūrisma galamērķu pārvaldībā, septembrī pārstāvji no Vidzemes plānošanas reģiona (VPR), Vidzemes augstskolas un SIA “Valmiermuižas pils” piedalījās projekta “Uzņēmējdarbības veicināšana tūrisma galamērķos” (Destination SMEs) pieredzes apmaiņas vizītē Korkas reģionā Īrijā. Vizītes laikā iegūtas vērtīgas zināšanas ar iespējamu pielietojumu Vidzemes reģiona attīstībai – īpaši akcentējot reģionālo tūrisma stratēģiju ieviešanu praksē.

12 / 10 / 2017

Studiju programmu licencēšanas komisija 2017. gada 25. septembrī atbalstīja Vidzemes Augstskolas profesionālās bakalaura studiju programmas “Mehatronikā” licencēšanu.

09 / 10 / 2017

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" basketbolisti piektdien, 6. oktobrī aizvadīja šīs sezonas pirmo spēli Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas čempionātā. Divu Vidzemes komandu duelī pērnās sezonas turnīra vicečempioniem ar rezultātu 78:68 izdevās pārspēt nopietni nokomplektēto "Gulbenes Buki/BJSS".

05 / 10 / 2017

Jau no pirmā augusta, Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas komanda “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” uzsākusi intensīvus treniņus jaunu virsotņu sasniegšanai. Spēlētāji aizvadīto sezonu noslēdza ar godpilno sudrabu, piekāpjoties “BK Jelgava/BJSS”. Sakarā ar to, ka Jelgavas komanda atteicās no piedāvājuma spēlēt Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijā, valmieriešiem automātiski tika piedāvāta ceļazīme spēlēt augstākajā līgā, tomēr komanda no piedāvājuma atteicās dažādu apstākļu dēļ. Līdz šim “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbolistu iegūtais sudrabs bija lielākais komandas sasniegums kluba pastāvēšanas vēsturē, bet komanda pie sasniegtā neapstāsies, jau šajā sezonā virzoties pēc jauniem panākumiem.