20 / 08 / 2018

Ar jauno sezonu Latvijas un Igaunijas spēcīgākās basketbola komandas sacentīsies kopīgā čempionātā, kurā Valmieras pilsētas godu pārstāvēs “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas” basketbola komanda. Galvenā trenera Roberta Zeiles vadībā sezonai gatavojas pērnā gada vienības kodols.

16 / 08 / 2018

Cesvainiete un Vidzemes Augstskolas studiju programmas “Tūrisma organizācija un vadība” studente Monta Vereba, tuvojoties 1. kursa noslēgumam, 9. jūlijā devās uz nometni “China Summer camp” (tulk. Ķīnas vasaras skola), kas norisinājās Ķīnas pilsētās Pekinā un Guandžou. Uz interviju Monta ierodas ar saulē manāmi iegūtu iedegumu un ar smaidu sejā dalās savā pieredzē. 

14 / 08 / 2018

Ar Eiropas čempionāta sudraba medaļu kaklā Valmierā atgriezies “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” galvenais treneris Robets Zeile. Pirms treniņdarba uzsākšanas ar savu komandu Eiropas U-18 vicečempionu treneris dalījās savos iespaidos par aizvadīto turnīru Ventspilī un Rīgā.

09 / 08 / 2018

No 28. jūlija līdz 5. augustam Ventspilī, Liepājā un Rīgā norisinājās Eiropas čempionāts U-18 vecuma basketbolistiem. Turnīrā Latvijas junioru izlase izcīnīja vēsturisku panākumu, kura līdzautori bija arī “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas” treneris Roberts Zeile un spēlētājs Valters Vēveris, izcīnot sudraba medaļas.

27 / 07 / 2018

Uz šo brīdi Vidzemes Augstskolā (ViA) studijām ir pieteikušies 237 jaunie studenti, kas uzsāks studijas koledžas, bakalaura, maģistra vai doktora līmenī.

 

26 / 07 / 2018

Reaģējot uz augošajiem ģeopolitiskajiem izaicinājumiem, kā arī sabiedrību transformējošajiem procesiem, tostarp kontekstā ar digitālo tehnoloģiju lomas pieaugumu, Vidzemes Augstskolā 2018. gada septembrī interesenti studijas uzsāks jaunajās maģistra līmeņa studiju programmās “Stratēģiskā komunikācija un pārvaldība”, “Mediju un informācijas pratība” un “Kiberdrošības inženierija”.