10 / 01 / 2019

Vidzeme University of Applied Sciences (ViA) is pleased to announce International Week 2019 “Society. Technology. Solutions." The event will take place in Valmiera, Latvia, from April 23 to April 27, 2019.

 

03 / 01 / 2019

2018. gada izskaņā ir noslēdzies Vidzemes Augstskolas pētnieku īstenotais projekts, kura laikā augstskolas pētnieki aktualizēja jautājumus par mediju darbu saistībā ar migrācijas un integrācijas jautājumiem. Projekta laikā tika veikta esošās situācijas izpēte, organizētas žurnālistu un redaktoru apmācības, kā arī izstrādātas redakcionālās vadlīnijas un formulēti ētikas principi darbā ar trešo valstu pilsoņiem un citām atstumtības riskam pakļautajām cilvēku grupām.

23 / 12 / 2018

“Olybet” Latvijas – Igaunijas apvienotajā basketbola līgā saspringtā cīņā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” spēles izskaņā bija spiesta piekāpties BK “Liepāja” ar rezultātu 87:93. 22. decembra spēle norisinājās labdarības noskaņās, saņemtos ziedojumus novirzot Valmieras apkārtnes bērnu sporta tērpu iegādei.

20 / 12 / 2018

Sestdien, 22. decembrī, pulksten 17:00, Ziemassvētku noskaņās “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīs labdarības spēli pret BK “Liepāja”. Spēles laikā saņemtie ziedojumi tiks novirzīti Valmieras apkārtnes bērniem jaunu sporta tērpu iegādei.

13 / 12 / 2018

Eiropas kvalitātes nodrošināšanas Reģistra komiteja ir pieņēmusi lēmumu par Akadēmiskās informācijas centra (AIC) iekļaušanu Eiropas uzticamo kvalitātes nodrošināšanas aģentūru reģistrā (EQAR).

f

 

13 / 12 / 2018

Jau skolas laikā AGITAI BERGAI bija daudzas un dažādas aizraušanās, tostarp sporta tūrisma pulciņi. Interese par tūrismu Agitu nepameta arī vidusskolā, tā rezultātā dzimusi jelgavniece uzsāka studijas Vidzemes Augstskolā studiju programmā «Tūrisma organizācija un vadība». Ar to darbība tūrisma nozarē neapsīka, un pašlaik Agita ir piedzīvojumu organizācijas «Lūzumpunkts» mazo projektu vadītāja, kā arī brīvprātīgā Pasaules Latviešu jaunatnes seminārā 2x2. Uz jautājumu, vai to var saukt par sapņu darbu, atbild ar smaidu: "Tā arī ir!.""