Aicinām uz HESPI pētniecisko diskusiju pēcpusdienām

Vidzemes Augstskolas Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūts (ViA HESPI) aicina uz HESPI pētniecisko diskusiju pēcpusdienām: katra mēneša pēdējā ceturtdienā plkst. 16:00, lai sarunātos par atklājumiem, problēmām pētniecībā un rastu jaunas idejas kopīgās sarunās starp cilvēkiem, kuriem ir savs redzējums par vietām, lietām, cilvēkiem un procesiem.

  • 20. septembrī– ViA doktorantūras students Oskars Java “Dabas resursu ilgtspējīga izmantošana jeb īstermiņa ekonomisko ieguvumu ilgtermiņa negatīvās sekas”
  • 18. oktobrī –Vidzemes Augstskolas bibliotēkas direktore Evita Lantrāte un Valmieras bibliotēkas direktore Daiga Rokpelne "Bibliotēka un pētniecība"
  • 29. novembrī – HESPI zinātniskās asistentes Katrīne Kūkoja un Ligita Kūle “Par sociālo investīciju nozīmi un tendencēm Baltijas valstīs”
  • 20. decembrī HESPI pētniece Dr.phil. Beāta Paškevica "Magadalēnas Elizabetes fon Hallartes dzīve un darbība Valmierā un Drēzdenē”

Laipni aicināts piedalīties ikviens interesents! Pasākuma formāts draudzīgs un neformāls. Tikšanās vieta: Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4 - 114.telpa.


Vairāk  informācijas HESPI mājaslapā.

Informāciju sagatavoja:

Katrīne Kūkoja,
HESPI direktores asistente