Ar labiem studentu uzņemšanas rezultātiem Vidzemes Augstskolā sāksies 22. studiju gads

Vidzemes Augstskolas (ViA) zinību diena iesāksies ar studiju virzienu prezentācijām un tikšanos ar docētājiem, savukārt pasākuma oficiālajā daļā, 3. septembra plkst. 14:00 ViA Tērbatas ielā 10 , kā ierasts jaunos un esošos studentus uzrunās un sveiks Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, kā arī Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības prezidente Edīte Mežciema.

“Šogad svinam Latvijas valsts dibināšanas simtgadi, un savā ziņā tā ir labi padarīta darba sajūta. Taču mums visiem ir cītīgi jāstrādā, lai droši un labi mēs varētu iesoļot arī nākamajā simtgadē. Šogad pirmajos kursos esam uzņēmuši par 10 procentiem vairāk studentu nekā pirms gada, kas liecina gan par sabiedrības vēlmi iegūt arvien jaunas zināšanas, gan arī mūsu, kā augstākās izglītības un zinātniskas institūcijas, augošo reputāciju. Novēlu visiem daudz enerģijas, izturību, kā arī prasīgumu kā pret sevi, tā arī citiem”, jaunā studiju gada sākumu komentē Gatis Krūmiņš.

            Ievadlekcijas ViA notiks no 2.līdz 4. septembrim, kuru laikā notiks neformāli iepazīšanās pasākumi, informācijas tehnoloģiju apmācības, bibliotēkas prezentācija un citas aktivitātes, kas palīdzēs jaunajiem studentiem iejusties ViA vidē.

Vidzemes Augstskolas 3. septembra programma:

plkst. 14.00 - pulcēšanās Vidzemes Augstskolas ēkas pagalmā (Tērbatas ielā 10).Lietus gadījumā “gaismas pagalmā”;

plkst. 14.15 - pasākuma sākums;

plkst. 14.20 - sveiciens no augstskolas vadības un viesiem;

plkst. 14.30 - neformālā pasākuma daļa.