Jauna sezona, jauns sākums - "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola"

Jau no pirmā augusta, Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas komanda “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” uzsākusi intensīvus treniņus jaunu virsotņu sasniegšanai. Spēlētāji aizvadīto sezonu noslēdza ar godpilno sudrabu, piekāpjoties “BK Jelgava/BJSS”. Sakarā ar to, ka Jelgavas komanda atteicās no piedāvājuma spēlēt Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijā, valmieriešiem automātiski tika piedāvāta ceļazīme spēlēt augstākajā līgā, tomēr komanda no piedāvājuma atteicās dažādu apstākļu dēļ. Līdz šim “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbolistu iegūtais sudrabs bija lielākais komandas sasniegums kluba pastāvēšanas vēsturē, bet komanda pie sasniegtā neapstāsies, jau šajā sezonā virzoties pēc jauniem panākumiem.

Jauna sezona, jauns sākums – tas šobrīd raksturo komandu. Šogad klubu vadīs jauns menedžeris - Miks Aivars Mūrnieks, taču treniņos motivēs un mācīs pieredzes bagātais trenera asistents un Valmieras basketbola leģenda - Sandis Amoliņš. Arī spēlētāju rindās ir manāmas jaunas sejas. Kā piemēram, LBL2 sastāvam pievienojies Dinārs Sārs, kurš iepriekšējo sezonu aizvadīja “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” fārmklubā, spēlējot LBL3 divīzijā, taču pirmo reizi LBL2 komandas sastāvā varēs redzēt Valteru Liepiņu, kurš aizvadījis vairākas sezonas Valmieras JBSS jaunatnes komandās.

            Šo piektdien komanda atklās 2017./2018.gada basketbola sezonu ar mājas spēli pret “Gulbenes Buki/BJSS”. Agrāk skatītāji pulcējās Valmieras 5.vidusskolā, taču grandioziem svētkiem nepieciešamas lielas tribīnes. Līdz ar to skatītāji tiks laipni gaidīti Vidzemes Olimpiskajā centrā. Lai gan daudzas lietas ir mainījušās, no pārbaudītām vērtībām komanda šajā sezonā nav atteikusies, līdz ar to par mača atmosfēru parūpēsies Bārs “Tinte”, taču skaļākajiem un aktīvākajiem līdzjutējiem būs iespēja iegūt balvas no bāra “Strops”.

            Mača sākums: 19:00. Ieeja bez maksas.