Reģistrēšanās 2017./2018.akad.g. rudens semestrim

Informējam, ka jau šobrīd ir aktivizēta saite reģistrācijai 2017./2018.akadēmiskā gada rudens semestrim. Piereģistrēties studijām būs iespējams līdz š.g. 30.jūnijam, plkst.15:00.

Studijām jāreģistrējas visiem ViA studentiem, kuri turpinās studijas nākamajā semestrī. Reģistrēšanās notiek pirms katra studiju semestra, jo tā students apliecina, ka vēlas turpināt savas studijas ViA. Papildus atgādinām, ka reģistrēšanās nākamajam semestrim nav saistīta ar akadēmisko saistību izpildi/neizpildi.

NB! Ja esi atjaunojies studijām TIKAI kvalifikācijas/bakalaura/maģistra darba izstrādei un/vai aizstāvēšanai – reģistrēties iekštīklā nav nepieciešams.

Reģistrācija notiek elektroniski ViA elektroniskajā vidē http://iekstikls.va.lv

Kā reģistrēties?

Ieejot ViA elektroniskajā vidē http://iekstikls.va.lv ar savu lietotājvārdu un paroli, sekojot saitei "Reģistrēšanās nākamajam studiju semestrim" būs iespējams piereģistrēties. Ja reģistrācija būs veiksmīga, saņemsiet apstiprinošu e-pastu uz savu ViA e-pasta kontu. (Ja apstiprinošo e-pastu nesaņemat – aicinām dod ziņu, rakstot e-pastu uz registresanas[at]va.lv.)

Studenti, kuri nevar piereģistrēties augstskolas elektroniskajā vidē finanšu vai bibliotēkas parādu dēļ, reģistrējas darba dienās no 19.06.2017. [plkst.9:30] līdz 30.06.2017. [plkst.15:00] personīgi Administratīvajā departamentā, C205.telpā, nokārtojot parādsaistības vai vienojoties par to nokārtošanu.

Finanšu parādsaistību gadījumā, aicinām sazināties ar ViA finanšu speciālistiem klātienē, C207.telpā (26681800, registresanas[at]va.lv).

Bibliotēkas parādsaistību gadījumā aicinām sazināties ar ViA bibliotēkas pārstāvjiem.

Ja neizdodas reģistrēties sistēmas kļūdas dēļ, lūdzam sūtīt e-pastu uz registresanas[at]va.lv.

!!! Aicinām pievērst uzmanību reģistrācijas termiņam !!!

Saskaņā ar maksas pakalpojuma cenrādi, reģistrācija pēc noteiktā termiņa ir maksas pakalpojums (EUR 10,00)