Spēlē „Vistērija” veiksmīgi startē četrpadsmit vidusskolēnu komandas

Vidzemes Augstskolā (ViA) 22.aprīlī ar četrpadsmit vidusskolēnu komandu piedalīšanos noslēgusies piedzīvojumu erudīcijas  spēle “Vistērija”. Par uzvarētājiem kļuva  Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas komanda “Āboķi”.

Piedzīvojumu erudīcijas spēle “Vistērija” ir pasākums, kas jau otro gadu noris aizvērto durvju dienu ietvaros, ierasto atvērto durvju dienu vietā. Spēles laikā dalībnieki pierāda savas zināšanas, atjautību un veiklību, veicot dažādus uzdevumus un atbildot uz jautājumiem, lai izlauztos no ViA pagrabiem.

"Vistērija" ir piedzīvojumu erudīcijas spēle, kurā piedalās vidusskolēni komandās pa četriem cilvēkiem un, izmantojot savas stiprās puses, iepazīst ViA vidi, kā arī uzzina par studiju iespējām. “Bija patīkami dalībnieku vidū redzēt pazīstamas sejas no “Izstāde skola 2017”, kas turklāt kļuva arī par absolūtajiem spēles uzvarētājiem. Šī spēle nebija tikai par erudīciju, bet arī loģisku spriestspēju. Tā sākās ar izsoli, kurā komandas par “Vistērija” naudu pirka priekšmetus, kas, viņuprāt, noderētu spēles gaitā. Katrs nākamais posms tika sasaistīts ar kādu no ViA studiju virzieniem. noslēdzoties ar spēles tēla “Lifta sarga” pārliecināšu, lai nokļūtu virszemē,” par spēli stāsta Vidzemes Augstskolas pasākumu organizatore Elīna Sokolova-Luca.

“Vistērija” pirmās vietas un galvenās balvas, Sports&Action fullHD kameru, ieguvēji ir komanda “Āboķi” no Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, kas spēli pabeidza nedaudz vairāk nekā 20 minūšu laikā. Gandrīz minūti vēlāk finišēja otrās vietas ieguvēji - komanda “Superīgie” no Valmieras Viestura vidusskolas. Trešo labāko laiku, izlaužoties no pagrabiem, uzrādīja komanda “Fenomens” no Valmieras.

Vidzemes Augstskola piedāvā studijas sešos studiju virzienos – „Biznesa vadība”, „Komunikācija un mediji”, „Tūrisms un atpūta”, „Pārvaldība”, „Informācijas tehnoloģijas” un „Mehatronika un būvniecība”, kuros ietilpst 16 studiju programmas.

Fotogrāfijas no pasākuma pieejamas šeit