AR/VR HACKATHON

Piektdiena, 26. Aprīlis

Trešais AR/VR Hakatons ir klāt!
Paplašinātās (AR) un virtuālās (VR) realitātes pasākums ilgs visu nedēļas nogali no 26. Līdz 28.aprīlim.
Tā mērķis ir radīt vidi, kurā var satikties cilvēki ar dažādām prasmēm un pieredzi. Strādājot komandās tiek izstrādāti inovatīvi risinājumi un produkti tajās jomās, kur AR/VR tehnoloģijas ir ne tikai iederīgas, bet arī palīdzošas.
Ja Tu esi programmētājs, 3D mākslinieks, dizaineris, vizionārs vai inženieris, kurš arī vēlas pilnveidoties un attīstīt idejas – savas vai kāda cita – Tev noteikti jāpiedalās!

Ja Tev jau ir sava komanda un ideja, piesakies jau tagad!
Ja Tev ir ideja, mēs palīdzēsim atrast domubiedrus.


Vai jābūt pieredzējušam AR/VR jomā?
NĒ! Dalībniekiem nav jābūt šīs jomas profesionālam vai praktiķim. Intensīvās nedēļas nogales laikā Tu apgūsi pamatprasmes, eksperimentējot un īstenojot savu projektu.

Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja izmanot tādas tehnoloģijas kā Magic Leap, Microsoft Hololens, Meta2, Daqri Smart Glasses, HTC Vive, Oculus Rift, Samsung Gear, Xbox Kinect for Windows, Intel RealSense un citas.

Hakatonā piedalīsies dažādu nozaru mentori, kuri ikdienā strādā ar AR un VR. Tiks pārstāvētas tādas organizācijas kā - Overly, Anatomy Next, Accenture, Vidzemes Augstskola un citas.

Hakatona rīkotāji nodrošinās ēdienu un dzērienus.
Iesakām paņem līdzi visu darbam nepieciešamo, tostarp klēpjdatoru. Ja gadījumā Tev nav iespējas paņemt savu datoru, sazinies ar mums laicīgi un mēs Tev palīdzēsim tikt pie datora!
Pasākumu rīko un sponsorē: Overly, Vidzemes Augstskola un XR.LV kopiena.

Atbalsta: Valmieras pilsētas pašvaldība (www.valmiera.lv)

Reģistrācija mājaslapā www.hackathon.lv

 

d