Diskusija par varonību

Ceturtdiena, 12. Novembris

Kur sākas un beidzas varonība? Vai mūsdienu cilvēks ar kaut ko būtiski atšķiras no tās paaudzes, kas karoja pirms 100 gadiem? 

"aNATOmy: diena ar NATO karavīru" ir NATO Publiskās diplomātijas divīzijas atbalstīts projekts, ko īsteno Vidzemes Augstskola sadarbība ar televīzijas kanālu “ReTV”. Projekta ietvaros top dokumentāls raidījums un diskusija. Raidījumā divi ViA studenti, Keita un Niks, viesosies Nacionālo bruņoto spēku vienībās un iejutīsies karavīra lomā. Raidījumu kanālā “ReTV” demonstrēs 9. novembrī pulksten. 21.25. Pēc raidījuma pirmizrādes, 12. novembrī, sekos diskusija par varonību.

Kur: Tiešsaistē Vidzemes Augstskolas Youtube kontā.

Kad: 12. novembrī, pulksten 13.00

Diskusiju atklās Vidzemes Augstskolas (ViA) rektors un vēsturnieks Gatis Krūmiņš ar tēmu "Latvijas Neatkarības karš, barikādes: ceļš uz NATO". Diskusijā piedalīsies Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes komandieris pulkvedis Mareks Ozoliņš un Rēzeknes tehnoloģiju akadēmijas psiholoģijas docents Ēriks Kalvāns. Diskusiju vadīs ViA studenti, projekta "aNATOmy - viena diena ar NATO karavīru" dalībnieki Keita Loreta Kronberga un Niks Samauskis.


Saite uz diskusiju. Laipni aicinām diskusijai pievienoties ikvienu interesentu!