Hakatons CLIMATHON 2021 - “Zaļās un viedās pašvaldības”

Piektdiena, 08. Oktobris

No 8. līdz 10. oktobrim Vidzemes Augstskolā un arī tiešsaistē norisināsies lielākais pašvaldību izaicinājumu hakatons 2021. gadā “Zaļās un viedās pašvaldības”.

Hakatonam Valmiera izvirzījusi trīs izaicinājumus: pielāgošanās klimata pārmaiņām – prognozēšanas modeļa izveide, mikromobilitātes veicināšana ar inovatīvu un tehnoloģisku risinājumu palīdzību un bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādes rūpnīcā iegūtā komposta materiāla izmantošana.

Klātienē Vidzemes Augstskolā aicināti piedalīties dalībnieki, kuriem ir derīgi COVID-19 sertifikāti (zaļais pasākums), bet pārējie interesenti varēs piedalīties hakatonā tiešsaistē.

Līdz 1. oktobrim piesakies hakatonam reģistrējoties šeit. Vari reģistrēties individuāli vai, iepazīstoties ar pašvaldību izaicinājumiem, reģistrēt savu komandu.

Par labākajiem risinājumiem, vienā nedēļas nogalē iespējams iegūt balvas 4000 EUR apmērā. Hakatonā aicināti piedalīties gan studenti, gan pieredzējuši eksperti, gan kopienu aktīvisti, kuriem rūp, kas notiek apkārt un ir idejas, kā šos jautājumus risināt. Hakatona komandā būs daudz pieredzējušu ekspertu un mentoru, kas palīdzēs komandām 48h laikā nonākt pie labākā risinājuma.

Vairāk informācijas:
Amanda.Griniece@rtu.lv
+371 29740663