Iedvesmas pēcpusdiena ar Māri Olti

Trešdiena, 15. Novembris

Lai godinātu mūsu tautas varoņus un spēcinātu patriotismu, aicinām uz Iedvesmas pēcpusdienu, iedvesmojošu stāstījumu ciklu, kuru atklās Māri Olte ar stāstu par māti dabu, cilvēkiem un to, kā mīlēt mūsu zemi. Pasākums norisināsies trešdien, 15. novembrī plkst. 17.00 Vidzemes Augstskolas Gaismas pagalmā (Tērbatas ielā 10, Valmierā).

Plkst. 16.30 kopīgi atklāsim Vidzemes Augstskolas foto izstādi “Mana Latvija”, kas tapusi no ViA studentu, darbinieku un mācībspēku radītām fotogrāfijām, kurās iemūžināti gadalaiki, cilvēki, pasākumi un norises, kas raksturo Latviju, Vidzemi, Valmieru. Foto izstāde būs apskatāma līdz novembra beigām.

No plkst. 17.00 ar iedvesmojošu stāstījumu uzstāsies Māris Olte, latviešu biologs, žurnālists, raidījumu vadītājs, uzņēmējs un sabiedrībā plaši atpazīstama personība. Viņš ir arī piedalījies vairāku dokumentālo filmu veidošanā, starp kurām arī  “Jukonas Skartie” – bet tas nav vienīgais piedzīvojums un dokumentālā filma viņa rezumē. Māris Olte māk arī iedvesmot un plašākām auditorijām stāsta stāstus ar dziļumu un jēgu. Viņa stāstījums aizraus un liks aizdomāties par cilvēkam svarīgāko.

Ikviens interesents laipni aicināts – būsim kopā šajā pēcpusdienā!