Multimediju laboratorijas filmēšanas studijas atvērto durvju diena

Ceturdiena, 17. Septembris

Ceturtdien, 17. septembrī, no 12:00 līdz 18:00 multimediju laboratorija būs atvērta ikvienam interesentam - būs iespēja apskatīt filmēšanas studiju un uzdot interesējošos jautājumus.  

Multimediju laboratorija ir Vidzemes Augstskolas Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūta (HESPI) struktūrvienība.

Multimediju laboratorijai ir četri darbības virzieni: 

  1. sniegt atbalstu ViA pētniekiem zinātnes komunikācijas veicināšanāveidojot izglītojošus un informatīvus audio/video par aktuālajiem pētījumiem, zinātnes sasniegumiem u.tml.; 
  2. sniegt atbalstu ViA docētājiem studiju kursu satura pilnveidošanā, veidojot dažāda formāta audiovizuālus materiālus;
  3. sniegt atbalstu ViA darbiniekiem augstskolas atpazīstamības veicināšanā, veidojot dažāda formāta audiovizuālus materiālus;
  4. sniegt ViA studentiem iespēju (studiju kursu vai prakses ietvaros) iegūt pirmo pieredzi audiovizuāla satura radīšanā, eksperimentēt ar jauniem formātiem un piedalīties multimediālos projektos, kas pēc tam tiek publicēti Latvijas mediju vidē, piemēram, televīzijā, interneta platformās u.c.

Lūdzam iepriekš informēt par ierašanos, rakstot ViA sabiedrisko attiecību speciālistei uz e-pastu: monika.sproge@va.lv

No 11:00 līdz 12:00 notiks Multimediju laboratorijas filmēšanas studijas atklāšana uz kuru ir aicināti ViA docetāji, administrācija, sadarbības partneri (tikai ar ielūgumiem)