Radošā nodarbība "Cukurs Uzturā"

Sestdiena, 14. Decembris

Kā svētku laikā izvairīties no pārmērīgas saldumu lietošanas? Cik daudz cukura patiesībā pievienots pārtikas produktiem, kurus uzturā lietojam ikdienā, un vai tas pārsniedz cilvēka organismā pieļaujamo cukura daudzumu? Ja vēlies rast atbildes uz šiem un citiem, ar cukuru saistītiem jautājumiem, nāc uz izglītojošu un radošu nodarbību “Cukurs uzturā”, kas norisināsies sestdien, 14. decembrī, plkst.11.00-14.00 Valmieras bibliotēkas un Vidzemes Augstskolas 217. un 129. telpā Cēsu ielā 4 Valmierā.

  • Uztura speciālista Ulda Sproģa lekcijā (217. telpā) ikviens varēs uzzināt par cukuru un tā nozīmi uzturā. 
  • Pēc lekcijas nodarbības dalībnieki būs aicināti piedalīties cukura meistarklasē (129. telpā). 

Dalība nodarbībā ir bez maksas. Nodarbībai nepieciešams iepriekš reģistrēties līdz 11. decembrim šeit: https://forms.gle/wqW9FkqA9H4k2H1r5, rakstot e-pastu uz info@valmiera.lv vai zvanot 26495997.

Nodarbību organizē Valmieras bibliotēka, Vidzemes Augstskola un Valmieras pilsētas pašvaldība. Tā ir viena no sešām Valmieras bibliotēkas īstenotās neformālās izglītības programmām pieaugušajiem “Līdzsvarota dzīve 2: vide, cilvēks, sabiedrība”.

Pieaugušo neformālās izglītības programmu pieaugušajiem “Līdzsvarotā dzīve 2” kā NORDPLUS atbalstītā starptautiskā projekta “Mana zaļā identitāte”/ “My Green Identity” (2018-2020) aktivitāti finansē Valmieras bibliotēka sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību, kā arī praktiskās nodarbības norisi finansiāli atbalsta Vidzemes Augstskola.

Dalībnieki ir aicināti būt atbildīgi – plānu maiņas gadījumā lūgums informēt pasākuma organizatorus par paredzamo neierašanos.