Tiešsaistes seminārs "Digitālais personīgais zīmols"

Ceturtdiena, 29. Aprīlis

Vai tu zināji, ka 90% talantu mednieki veic izpēti par potenciālo kandidātu interneta vidē un 84% lēmuma pieņēmēji biznesā veic Google izpēti, lasa atsauksmes pirms pieņem lēmumus par potenciālajiem sadarbības partneriem
Internets, tērzētavas, sociālie medij, video konferences ir kļuvuši par mūsu ikdienas rīkiem saziņas veicināšanā, mācībās, uzņēmējdarbībā, kā arī sociālo kontaktu veidošanā un stiprināšanā. Tie arī ir būtiski mūsu katra pirmā iespaida, personīgā zīmola un tēla radīšanā.

Ilze Rassa, komunikācijas arhitekte, personīgā zīmola meistare, kura gandrīz divdesmit gadus ir veidojusi dažādus Baltijas valstu uzņēmumu un to vadītāju, kā arī Valsts prezidenta reputāciju, tevi iepazīstinās ar digitālā personīgā zīmola izveides pamatiem un galvenajiem nosacījumiem, lai tu vari veidot atbildīgu, jēgpilnu un autentisku personīgo zīmolu tehnoloģiju laikmetā.
Šajā seminārā tu uzzināsi:

☑️ kas ir personīgais zīmols un kā veidojas digitālais personīgais zīmols;

☑️ kādu lomu mūsu tēla izveidē spēlē personīgais zīmols;

☑️ kā ikviens pats to var veidot digitālajā laikmetā un

☑️ kā digitālais personīgais zīmols var palīdzēt karjeras izveidē, sevis kā eksperta vai profesionāļa tēla.

Semināru ar savu personīgo pieredzi zīmola veidošanā papildinās Ieva Zaumane - Vidzemes Augstskolas absolvente, uzņēmuma "Ieva Zaumane Systemic Change" dibinātāja, Biznesa vadības programmas doktorante.
Pasākuma ilgums: 12:30 - 14:00

Seminārs notiks TIEŠSAISTĒ:
Meeting link:
https://va.webex.com/va/j.php...
Meeting number:
183 956 9414
Password:
3D8xaG3QAEV

Pasākums notiks projekta "Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas" ietvaros.

nextgen