Uzņēmēju dienas Vidzemē 2020

Piektdiena, 18. Septembris

Šajā nedēļas nogalē, 18. un 19. septembrī, Valmieras Kultūras centrā jau 23. gadu notiks uzņēmēju dienas, kas pulcēs uzņēmumus, izglītības iestādes un pašvaldības.
Pasākumā piedalīsies arī Vidzemes Augstskola. Ikviens interesents aicināts uzzināt par Zinātnes un tehnoloģiju centra piedāvātajām iespējām mūžizglītībā un projektu NatureBizz - Uzņēmējdarbības veicināšana zaļās ekonomikas izaugsmes ietvaros, kā arī 17 Vidzemes Augstskolas piedāvātajām programmām Biznesa vadības, Informācijas tehnoloģijas, Mehatronikas, Būvniecības, Komunikācijas, mediju un pārvaldības vai Tūrisma un atpūtas studiju virzienos.

Uzņēmējdienu ietvaros plkst 14.00 un 16.00 aicinām uz Zaļā biznesa plānošanas rokasgrāmatas prezentāciju. Prezentācijas ietvaros notiks tikšanās ar grāmatas līdzautorēm Mairu Leščevicu un Ilzi Grīnfeldi, kā arī varēsiet izaicināt sevi Zaļajā uzdevumā, protams, labākajiem – gardi apbalvojumi. Rokasgrāmata veidota projekta NatureBizz ietvaros.

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģionālā nodaļa skaidro, ka norise bija iecerēta maijā, bet ierobežojumu dēļ tika pārcelta uz rudeni 18. un 19. septembri. Pasākums, kā ierasts norisināsies Valmieras kultūras centrā, Rīgas ielā 10 un laukumā pie Hanzas sienas Valmierā.

Jau 23.gadu „Vidzemes uzņēmēju dienas” pulcēs dažādu jomu un lieluma uzņēmumus, lai divu dienu garumā ar saviem piedāvājumiem iepazīstinātu Vidzemes, citu reģionu apmeklētājus. Lai gan COVID-19 apstākļos šis gads ir visiem mums īpašs, tomēr dalībnieku ilggadējā uzticība ļauj ticēt, ka mums kopā izdosies pasākums tikpat  aizraujošs un interesants, kā iepriekš, ievērojot visus aktuālos pulcēšanās ierobežojumus.

„Biznesa izstādes ir lieliska platforma, kurā ikviens var parādīt savu biznesu un  tā būtību, dibināt jaunus kontaktus un veidot sadarbību. Šāda veida pasākumos nereti tiek atrasti jauni partneri, ārpakalpojumu sniedzēji vai arī jauni klienti. Mācību iestādēm, tā ir iespēja akcentēt profesionālo vidējo un augstāko izglītību, tā ir iespēja sniegt informāciju par mācību programmām. Izstāde noteikti jāizmanto kā iespēja uzklausīt ieteikumus no citiem cilvēkiem. Tieši šo iemeslu dēļ dalība izstādēs tiek vērtēta daudz augstāk nekā ieguldījums standarta reklāmas kampaņās, ” uzsver LTRK Vidzemes nodaļas vadītājs Juris Sleņģis.

LTRK Vidzemes nodaļa aicina piedalīties ikvienu interesentu Vidzemes lielākajā biznesa pasākumā  uzņēmējiem.

„Vidzemes Uzņēmēju dienas 2020” organizē LTRK Vidzemes reģionālā nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību.

Piektdien 18.09. izstāde ir no 10:00 – 18:00

Sestdien 19.09. no 8:30- 16:00