07 / 12 / 2023

No 4. decembra Vidzemes Augstskolā (ViA) par Inženierzinātņu fakultātes dekāni iecelta augstskolas docētāja un pētniece Aija Cunska. 

07 / 12 / 2023

Pirmdien, 4. decembrī, Vidzemes Augstskolas (ViA) rektore Agnese Dāvidsone parakstīja līgumu ar SIA “CLT Profi” valdes locekli Andri Dlohi par sadarbību izglītības un zinātnes jomā, stiprinot gan studējošo, gan mācībspēku iespējas ViA īstenotajā studiju virzienā “Arhitektūra un būvniecība”.

07 / 12 / 2023

Lai uzlabotu sabiedrības izpratni par izziņas procesiem, kas saistīti ar medijpratību un to, kā mākslīgais intelekts un mūsdienu tehnoloģijas ietekmē mediju satura veidošanu un patērēšanu, otrdien, 12. decembrī, Valmierā norisināsies starptautiska sarunu laboratorija, ko organizē Vidzemes Augstskola sadarbībā ar UNESCO Nacionālo komisiju un ar Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas atbalstu.

06 / 12 / 2023

Šo sniegoto decembra nedēļu "Biznesa vadība" studiju virziena docētājs Aigars Andersons pavada Stavangerā, Norvēģijā, kur notiek Nordplus Horizontal 2021 projekta “Educational and Entrepreneurial co-operation in Future City” noslēguma pasākums.

05 / 12 / 2023

Lai sniegtu ne vien teorētiskas zināšanas, bet arī tās nostiprināt praksē, rudens semestrī Vidzemes Augstskolā (ViA) Kristīne Blumfelde-Rutka, lektore, pētniece un Rīgas Stradiņu universitātes (RSU) studiju programmas "Starptautiskais mārketings un reklāma" direktore, docēja kursus "Mārketings" Vidzemes Augstskolas bakalaura studiju programmas "Biznesa vadība" un "Komunikācija un sabiedriskās attiecības" studentiem un kursu "Mārketinga stratēģijas" "Biznesa vadība" studentiem. 

29 / 11 / 2023

Lai sekmētu zināšanu un pieredzes apmaiņu starp informācijas tehnoloģiju un meža nozares ekspertiem, 8. decembrī no plkst. 9.30 Valmieras novada Kocēnos norisināsies konference “Share IT”.