18 / 09 / 2020

Vidzemes Augstskola saņem Ekoskolas sertifikātu par sasniegumiem vides izglītībā un vides izglītības veicināšanā. Ekoskolu programma ir plašākā ilgtspējīgu skolu programma Latvijā un arī pasaulē. Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības vides virziena vadītāja Jevgeņija Kalinčuka uzsver, ka Vidzemes Augstskolai šis ir svarīgs notikums, jo atspoguļo studentu rūpes par vidi un veselību.

16 / 09 / 2020

Pieaugot tehnoloģiju attīstības tempam, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju  (IKT) pakalpojumu klāstam un izmantošanai, attiecīgi pieaug arī dažādu elektronisko uzbrukumu skaits un metodes, ar kādām tie veikti. Lai noskaidrotu (IKT) nozīmi mūsdienu digitālajā telpā un vairāk diskutētu par kiberdrošības nozīmi uz sarunu aicinājām Vidzemes Augstskolas Inženierzinātņu fakultātes, studiju programmas “Kiberdrošība un inženierijas” vadītāja vietnieci Inesi Džarcāni.

 

10 / 09 / 2020

Jauno studiju gadu Vidzemes Augstskolā (ViA) kopā ar jaunajiem un jau esošajiem studentiem uzsāks arī 19 ārvalstu studenti no piecām valstīm - Francijas, Spānijas, Nīderlandes, Beļģijas un Armēnijas augstākās izglītības iestāžu partnervalstīm.

04 / 09 / 2020

Kopš šī gada vasaras Vidzemes augstskolas zinātnes un tehnoloģiju centrs (ZTC) ir ieguvis jaunu logo un savu vizuālo identitāti.

02 / 09 / 2020

2019./2020. akadēmiskā gada izskaņā, nomainot pētījuma institūta logo, Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūts (HESPI) ieguva jaunu vizuālo identitāti.

 

31 / 08 / 2020

Šogad vairāki Vidzemes Augstskolas pārstāvji piedalīsies sarunu festivālā "LAMPA", kas norisināsies no 2. līdz 5. septembrim un šogad sarunu sesiju vienojošais elements ir tēma "Kopā".