04 / 03 / 2021

Vidzemes Augstskolas Tūrisma organizācijas un vadības programmas otrā kursa students Zandis Kadakovskis ir devies apmaiņas studijās uz Čehiju, Prāgu. Viņam šī nav pirmā Erasmus+ pieredze, tāpēc intervijā runāsim par to, kas Zandim šķiet visvērtīgākais ieguvums dodoties apmaiņas studijās, kā arī uzzināsim par visspilgtākajām atšķirībām starp latviešiem un čehiem.

01 / 03 / 2021

Vidzemes Augstskola 2021. gada 26. martā rīko starptautisku zinātnisku konferenci “Sabiedrība. Tehnoloģijas. Drošība”. Konferences mērķis ir veicināt diskusijas un nodrošināt pētniekiem ideju apmaiņu par jaunākajām tendencēm un sasniegumiem tādās disciplīnās kā droša sabiedrība un drošas tehnoloģijas.

25 / 02 / 2021

Trešdien, 17. februārī Vidzemes Augstskolā notika Satversmes sapulce. Tā atbalstīja  vadības ziņojumu par 2020. gadu un Revīzijas komisijas ziņojumu, lēma par Satversmes sapulces un Senāta, kā arī rektora vēlēšanu atlikšanu.

25 / 02 / 2021

Vidzemes Augstskolai ir piešķirta “Erasmus” augstākās izglītības Harta (ECHE) 2021.-2027. gadam. Hartas iegūšana ir obligāts priekšnoteikums visām augstākajām izglītības iestādēm, kas atrodas kādā Erasmus programmas valstī, vēlas piedalīties un īstenot “Erasmus+” programmas projektus, organizējot studentu, mācībspēku un cita personāla starptautisko apmaiņu; īstenojot intensīvos kursus un darba seminārus; studiju modernizēšanu, sadarbības tīklu veidošanu un citus starptautiskus pasākumus.

ewqf

 

20 / 02 / 2021

Beāte Putniņa studē Tūrisma stratēģiskās vadības programmā. Šobrīd viņa izmanto Erasmus+ iespējas un studē Igaunijā, Tallinas tehnoloģiju universitātē. Beāte saka, ka Erasmus nav domāts katram -, kāpēc? Lasi interviju un atrodi atbildes!

ewqf
18 / 02 / 2021

Vidzemes Augstskolas Tūrisma organizācijas un vadības 3. kursa studente Līna Petrova ir devusies apmaiņas studijās uz saulaino un bezrūpīgo Portugāli. Viņa labprāt stāsta par aizraujošākajiem piedzīvojumiem, par cilvēkiem, kas iedvesmojuši Līnu doties apmaiņas studijās, kā arī par to, vai studijas viņas izvēlētajā Viana do Castelo Politehniskajā Institūtā, Covid-19 pandēmijas laikā notiek klātienē?

ewqf