14 / 11 / 2018

Gaismas festivāla “Staro Rīga” laikā Vidzemes Augstskola piedāvās interesentiem izmēģināt spēkus kordiriģēšanā. Virtuālās un papildinātās realitātes risinājums #izlīdziVītolam ļaus uzzināt, kā tas ir – diriģēt Jāzepa Vītola “Gaismas pils” skaņdarbu - dziesmu, ar kuru jau astoto gadu saistīta vērienīgā festivāla “Staro Rīga” tematika.

 

12 / 11 / 2018

“Olybet” Latvijas – Igaunijas apvienotajā basketbola līgā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīja cīņu ar desmitkārtējo Igaunijas čempioni Tallinas “Kalev/Cramo”, kura tikai spēles otrajā puslaikā spēja nodrošināt pārsvaru, lai no Valmieras aizbrauktu kā uzvarētāja. Spēlei noslēdzoties ar rezultātu 71:84, valmieriešu rindās rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Jānis Kaufmanis.

08 / 11 / 2018

Gaismas festivāla “Staro Rīga” laikā Vidzemes Augstskola piedāvās interesentiem izmēģināt spēkus kordiriģēšanā. Virtuālās un papildinātās realitātes risinājums #izlīdziVītolam ļaus uzzināt, kā tas ir – diriģēt Jāzepa Vītola “Gaismas pils” skaņdarbu, - ar kuru jau astoto gadu saistīta vērienīgā festivāla “Staro Rīga” tematika. Par projekta realizāciju, izaicinājumiem tā veidošanā un ieguvumiem dalās viens no projekta aktivitātes #izlīdziVītolam izstrādātājiem – Lauris Taube.

 

08 / 11 / 2018

Sezonas trešo uzvaru “Olybet” Latvijas – Igaunijas apvienotajā basketbola līgā trešdien izcīnīja “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”, kura, pateicoties Edmunda Elkšņa rezultatīvajam metienam, guva panākumu pār “Jēkabpils/SMScredit.lv” ar rezultātu 84:82.

07 / 11 / 2018

Par godu Latvijas valsts simtgadei jebkuram Valmieras iedzīvotājam ir iespēja piedalīties diskusijā par  Latvijas neatkarības izcīnīšanu.

07 / 11 / 2018

“Smart lunch” vieslekciju programmas ietvaros, otrdien, 13.novembrī plkst. 13:00, Vidzemes Augstskolā (ViA), Cēsu ielā 4, uzstāsies pasākumu un raidījumu vadītāja Anna Rozīte un ar interesentiem dalīsies pieredzē, kas saistīta ar darba ikdienu.