Pirmie “Smart Lunch” viesi Jānis Skutelis un Ieva Karlsberga

Līdz ar jaunā studiju gada sākšanos, Vidzemes Augstskolā (ViA) atgriežas “Smart Lunch” jeb “gudro pusdienu” vieslekcijas. Kā pirmais 13. septembrī ViA uzstāsies komiķis Jānis Skutelis, savukārt 28. septembrī konsultante komunikācijas jautājumos, Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes Civilmilitārās sadarbības nodaļas priekšniece - Ieva Karlsberga.

Komiķis, kas cilvēku smīdināšanā un izrāžu veidošanā Latvijā sevi apliecinājis jau vairāku gadu garumā. Karaliskā improvizācijas teātra (KIT) dibinātājs, vadītājs un improvizators. Kopš 2009. gada veido stāvizrādes (stand-up comedy), katru gadu piedāvājot publikai jaunu garadarbu. 2017. gadā tapa stāvizrāde - “ATKAL”. Kopš 2014. gada Jāņa Skuteļa vadībā top izklaidējošs raidījums “Pusnakts šovs septiņos” un papildus tam ir bijis iesaistīts arī citos televīzijas projektos kā - “Valstī viss ir kārtībā” un “Skutelis IR studijā”.  Tikšanās laikā Jānis Skutelis pieskarsies dažnedažādiem tematiem, kas skar gan viņa privāto dzīvi, gan darba ikdienu.

Bet jau 28. septembrī klausītājus uzrunās, Ieva Karlsberga - Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes Civilmilitārās sadarbības nodaļas priekšniece, bijusi reģionālo laikrakstu redaktore, KNAB preses virsniece, Sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniece Cēsu novada pašvaldībā, preses virsniece un mācību nodaļas priekšniece Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolā, izmeklētāja Valsts policijā. Paralēli darbojusies kā komandas veidošanas kursu trenere. Šajā lekcijā būs iespēja uzzināt vairāk par sabiedrisko attiecību speciālistu ikdienu, izaicinājumiem un to, kā rast drosmi krasām karjeras pārmaiņām. Ieva stāstīs arī par savu pieredzi un izaicinājumiem kā sievietei profesijās, kurās dominē vīrieši.

Publiskās lekcijas norisināsies Vidzemes Augstskolas ēkā, Cēsu ielā 4, plkst. 13:00, tās būs bez maksas, un uz lekciju gaidīts ikviens interesents.

Tāpat tiks nodrošinātas tiešraides, kuras būs pieejamas ViA YouTube kanāla.

 „Smart lunch” ir vieslekciju programma kas Vidzemes Augstskolas studentiem, docētājiem, darbiniekiem, absolventiem un citiem interesentiem ļaus atkal, ne vien satikt aizrautīgas un radošas personības un smelties iedvesmu, bet arī nesteidzīgi baudīt pusdienas, gan paķerot līdzi savu maltīti, gan cienājoties ar pīrādziņiem, augļiem un tēju, par ko gādās Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība.