Studentiem pieejams košs plānotājs modernā dizainā

Lai jaunais studiju gads izdotos sekmīgs, darāmie darbi un svarīgie datumi neaizmirstos, Vidzemes Augstskola parūpējusies par brīnišķīgu plānotāju 2020./2021. akadēmiskajam gadam!

Tas iekļauj noderīgu informāciju, piemēram, par augstskolas un bibliotēkas darba laiku, par to, kur pieejami kopēšanas un drukas pakalpojumi, kā arī skaidro, kur vērsties, lai realizētu ieceri par studijām un praksi ārvalstīs.

2020./2021. studiju gada plānotājs ir veidots dzīvespriecīgā noskaņā. Polaroid tematika raksturo jaunību un vēlmi saglabāt gaišas atmiņas par spraigo studiju laiku. Tieši tam jau plānotājs arī ir domāts - lai uz papīra noķertu un sakārtotu idejas, kas galvā brīžiem pārvietojas gaismas ātrumā.

Atverot plānotāju, tā kreisajā pusē ir kalendārs ar svinamām vārda dienām un iespēju pierakstīt dienas notikumus un uzdevumus, savukārt labajā pusē ir plaša vieta piezīmēm, radošām izpausmēm, zīmējumiem.

ViA jauno plānotāju 2020./2021. studiju gadam iespējams iegādāties ViA informācijas punktā ViA galvenajā ēkā (Cēsu ielā 4) Tā cena ir 4.24 eiro.