Vidzemes Augstskolā sāksies uzņemšana pamatstudiju programmās

No 28. jūnija Vidzemes Augstskolā (ViA) norisināsies jauno studentu uzņemšana pamatstudiju programmās vienotajā uzņemšanas sistēmā www.latvija.lv, piedāvājot interesentiem vairāk nekā 500 budžeta vietu 2021./2022. akadēmiskajā gadā.

Piedāvājam studijas 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmās: “Informācijas tehnoloģijas”, “Mehatronika” un “Koka ēku celtniecība un ekobūves”. Detalizētāka informācija šeit.

Savukārt augstāka līmeņa studijās topošajiem studentiem ir iespēja pieteikties uz kādu no sešām profesionālajām bakalaura studiju programmām:  “Biznesa vadība”, “Informācijas tehnoloģijas”, “Komunikācija un sabiedriskās attiecības”, “Mediju studijas un žurnālistika”, “Mehatronika”, “Tūrisma organizācija un vadība ”.

Reģistrēšanās pamatstudijām

Pieteikties studijām var no 28. jūnija līdz 12. jūlijam elektroniski vai klātienē. ViA uzņemšanas punkti būs Valmierā, Cēsu ielā 4, kā arī JEBKURĀ no augstākās izglītības iestāžu uzņemšanas punktiem, kas ir iesaistījušies vienotajā uzņemšanā pamatstudiju programmās. 

Konkurss vienotajā uzņemšanā norisināsies divās kārtās.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti portālā www.latvija.lv, kā arī SMS un e-vēstules veidā.

Sīkāk ar augstākā līmeņa studiju programmām var iepazīties šeit.

Ar budžeta vietu sadalījumu var iepazīties šeit.

Dažādas studiju maksas atlaides atrodamas šeit.

ViA studentiem ir iespēja dzīvot dienesta viesnīcās: Zvejnieku ielā 13 un Ausekļa ielā 25A. Studenti dzīvo labiekārtotos divistabu dzīvokļa tipa numuriņos pa diviem vienā istabā, katrā dzīvoklī ir sanitārais mezgls. Stacijas ielā 22 dzīvošana studentiem ir organizēta pa trim istabiņā ar tualeti un dušu, kas ir kopēja stāva iemītniekiem.

Maksa par dienesta viesnīcu ir apmēram 65 EUR mēnesī. 

Apskaties konkursa pirmā kārtas shēmu šeit.

Piesakoties studijām, reflektantam vai tā pilnvarotai personai jāaizpilda pieteikums un jāuzrāda:

Papildu dokumenti reflektantiem, studiju uzsākšanai ViA studiju programmās, kuras tiek īstenotas angļu valodā:

Vidzemes Augstskola piedāvā 17 programmas Biznesa vadības, Informācijas tehnoloģijas, Mehatronikas, Būvniecības, Komunikāciju un mediju vai Tūrisma un atpūtas studiju virzienos.

Papildu informācija par studijām un uzņemšanu Vidzemes Augstskolā: studijas@va.lv

ViA Studiju administrēšanas grupa.