Vidzemes Augstskola svinēs Ziemas izlaidumu 2019, pirmo reizi vēsturē sveicot doktorantūras absolventi

Ziemas izlaidumā vairāk nekā 50 absolventi no bakalaura, maģistra un doktorantūras studiju programmām saņems Vidzemes Augstskolas diplomu. Diploma pasniegšana notiks koncertzālē „Valmiera” 16. februārī plkst. 15.00. 

Arī šogad ziemas izlaidumā absolvēs profesionāļi, kas ieguvuši augstāko izglītību Tūrisma un atpūtas, Informācijas tehnoloģiju, kā arī Būvniecības studiju virzienā. Tostarp pirmo reizi ViA vēsturē tiks sveikt doktorante Dace Aizstrauta, kas absolvēs studiju programmu „Sociotehnisku sistēmu modelēšana”.

Izlaiduma diena iesāksies ar tradicionālo „Ceļamaizes” pasākumu, kas norisināsies Vidzemes Augstskolas ēkā Tērbatas ielā 10 plkst. 12.30, kur Vidzemes Augstskolas lektori, darbinieki un absolventi teiks pateicības vārdus un labus vēlējumus.

Savukārt plkst. 15.00 svinīgajā ceremonijā koncertzālē “Valmiera”, L. Paegles ielā 10 studiju virzienu vadītāji pasniegs Vidzemes Augstskolas diplomus. Izlaiduma galvenā tēma būs “Ziemas pasaka”. Tajā svētkus svinēs ne vien bakalaura un maģistra, bet arī doktorantūras studiju programmu absolventi. Ar svinīgo uzrunu, absolventus, pasniedzējus un izlaiduma viesus, sveiks Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš un Valmieras pilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Jānis Baiks.

“Jebkurš augstskolas absolvents mums ir svarīgs un nozīmīgs, taču šajā izlaidumā mums ir īpašs notikums – Dacei Aizstrautai pasniedzam pirmo diplomu par Vidzemes Augstskolā iegūtu doktora zinātnisko grādu. Pēdējos gados esam sevi pozicionējuši arī kā zinātnisku institūciju, turklāt doktorantūra, tās studenti un absolventi ir būtisks faktors mūsu zinātniskās kapacitātes stiprināšanai,”   Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš.

Ziemas izlaidumā 2019 Vidzemes Augstskolu absolvēs profesionāļi, kuri būs ieguvuši augstāko izglītību, akadēmiskās zināšanas un praktiskās iemaņas. Tādējādi darba tirgu gan Vidzemes reģionā, gan Latvijas un starptautiskā mērogā, papildinās konkurētspējīgi speciālisti no koledžas studiju programmas  „Koka ēku celtniecība un ekobūves” un bakalaura studiju programmas „Tūrisma organizācija un vadība”, maģistra studiju programmām “Starptautiskā tūrisma un pasākumu vadība”  un „Sociotehnisku sistēmu modelēšana”, kā arī doktorantūras studiju programmas „Sociotehnisku sistēmu modelēšana”.