Vidzemes Augstskolā viesos TV personība Anna Rozīte

“Smart lunch” vieslekciju programmas ietvaros, otrdien, 13.novembrī plkst. 13:00, Vidzemes Augstskolā (ViA), Cēsu ielā 4, uzstāsies pasākumu un raidījumu vadītāja Anna Rozīte un ar interesentiem dalīsies pieredzē, kas saistīta ar darba ikdienu.

Anna Rozīte pirmo izglītību ieguva Latvijas Universitātē žurnālistikā, kas ļauj strādāt drukātajos un elektroniskajos medijos, tostarp radio un TV. Šobrīd turpina studijas Rīgas Stradiņu universitātē studiju programmā “Uzturs”, jo Anna īpašu uzmanību velta tieši apzinātai ēšanai. Paralēli tiek vadīta pasākumu un sabiedriskā labuma organizācija “Babyroom.lv”, kas apkopo ģimenēm draudzīgas vietas un iestājas par ģimenēm ar bērniem draudzīgāku vidi Latvijā.

Annu skatītāji iepazinuši kā TV3 raidījuma “Kinomānija” un populārā šova “Koru kari” vadītāju.

Vieslekcijas laikā Anna pastāstīt par savu izvēli studēt žurnālistiku un notikumiem, kas risinājušies pēc absolvēšanas, kā viņa kļuva par vairāku raidījumu vadītāju un plašākā sabiedrībā iemantoja titulu “TV dīva”.

Uz Smart Lunch aicināts ikviens interesents!

"Smart lunch” vieslekcijas ir programma, kas Vidzemes Augstskolas studentiem, pasniedzējiem, darbiniekiem, absolventiem un citiem interesentiem ļaus atkal ne vien smelties iedvesmu un uzzināt jaunu informāciju, bet arī nesteidzīgi baudīt pusdienas, ne vien paķerot līdzi savu ēdienu, bet arī cienāties ar ViA un ViA Studentu apvienības sarūpētajiem pīrādziņiem, augļiem un tēju. Ieeja ir bez maksas ikvienam interesentam.