Absolventu datu bāze

ViA absolventu datubāze palīdz atrast bijušos studiju biedrus un draugus pēc dažādiem atlases kritērijiem (Vārds, uzvārds, dzīvesvieta, nodarbošanās u.c.), tos ierakstot meklētājā „Meklēt absolventu”. Ja absolvents būs to atļāvis, Tu varēsi uzzināt viņa aktuālo kontaktinformāciju un nodarbošanos.

Datubāze ir pieejama ikvienam ViA absolventam un tai iespējams piekļūt, izmantojot savu studiju laiku e-pasta lietotājvārdu un paroli.

Ja savus datus neatceraties vai sistēma Tevi neatpazīst kā absolventu, lūdzu, raksti ViA IT pakalpojumu centram uz e-pastu datori[at]va.lv.
E-pastā lūgums norādiet savu kontakttālruni.

Piekļūt datu bāzei

Aktualitātes

Lojalitātes programma

Vidzemes Augstskolai īpašs un nozīmīgs ir katrs tās absolvents, tāpēc ir radīta ViA absolventa lojalitātes programma, kas ikvienam ļaus sajust tās sniegtās priekšrocības. Atlaides iespējams saņemt, uzrādot Vidzemes Augstskolas absolventa ID karti.

Apskatīt atlaides

Tuvākais ViA Alumni pasākums:

Informācija tiks papildināta.

 

Tava līdzdalība

Seko līdzi ViA absolventu jaunumiem Facebook Alumni grupā.

Esi aktīvs, dalies ar informāciju, kas svarīga un interesanta varētu šķist arī citiem! Esi viens no šīs grupu satura veidotājiem!

Ja Tev jau ir uzkrāta pieredze un zināšanas, ar kurām vērts dalīties un pastāstīt citiem - ViA Tevi mīļi gaidīs ciemos. Sazinies, rakstot info[at]va.lv

Lai atbalstītu labākos un perspektīvākos ViA studentus, ir iecere izveidot īpašu absolventu stipendiju. Ja vēlies iesaistīties, raksti info[at]va.lv

Ja arī Tavs pārstāvētais uzņēmums meklē praktikantu vai perspektīvu jauno darbinieku, ViA students varētu būt tieši tas, ko meklē. Par to sazinies ar attiecīga studiju virzienu direktoru!

ViA kontakti