Izstādes
Izstāde –  "Media literacy and democracy_ baltic perspective"

Mediju pratība un demokrātija - baltijas perpektīva2018.gada no 19. – 30.jūnijam Vidzemes Augstskolā norisinājās Baltijas Starptautiskā Vasaras skola (BISS).

Valmieras integrētās bibliotēkas 2.stāvā no 19. jūnija – 02.jūlijam pasākumam veltīta grāmatu "Media Literacy and Democracy_ Baltic Perspective" izstāde.

Grāmatu saraksts pieejams šeit

Izstāde – "Stratēģiskā komunikācija un pārvaldība/Strategic Communication and Governance"

Stratēģiskā komunikācija

Maģistru programmas nosaukuma maiņai, Valmieras integrētās bibliotēkas 2.stāvā no 25.jūnijam – 27.jūnijam veltīta tematiskā grāmatu izstāde "Stratēģiskā komunikācija un pārvaldība / Strategic Communication and Governance".

 Grāmatu saraksts ir pieejams šeit

Izstāde – "Kiberdrošība inženierijā/Cybersecurity Engineering"

Kiberdrošība inženierijā

Maģistru programmas licencēšanai, Valmieras integrētās bibliotēkas 2.stāvā no 03.maija – 17.maijam apskatāma grāmatu izstāde "Kiberdrošība inženierijā / Cybersecurity Engineering".

Grāmatu saraksts ir pieejams šeit 

Izstāde – "Hakatons "Papildinātā un virtuālā realitāte (AR/VR)"/"Augmented reality & virtual reality"

Virtuālā realitāte2018.gada no 27. – 29. aprīlim Vidzemes Augstskolā norisinājās inovatīvais papildinātās un virtuālās realitātes (AR/VR) pasākums "Hackathon 2018".

Valmieras integrētās bibliotēkas 2.stāvā no 03.aprīļa – 02.maijam pasākumam veltīta grāmatu "Papildinātā un virtuālā realitāte  (AR/VR)"/"Augmented reality & virtual reality" izstāde.

Grāmatu saraksts pieejams šeit

Izstāde – "Mediju informācijas pratība/Media and Information Literacy"

Mediju informācijas pratība

Maģistru programmas licencēšanai, Valmieras integrētās bibliotēkas 2.stāvā      no 13.aprīļa – 18.aprīlim apskatāma grāmatu izstāde "Mediju informācijas          pratība/Media and Information Literacy".

Grāmatu saraksts ir pieejams šeit

Izstāde - "Vidzemes forums 2017".

Vidzemes forums2017.gada 16.februārī  Vidzemes Augstskolā (ViA), Tērbatas ielā 10, norisinās Vidzemes forums “Viedā ekonomika: zinātne, tehnoloģijas un inovācijas”.

Foruma ietvaros Valmieras integrētās bibliotēkas 2.stāvā no 16.februāra līdz 3.martam apskatāma grāmatu izstāde, kurā var iepazīties ar jaunākajām ViA docētāju publikācijām un pētījumiem.

Grāmatu saraksts pieejams šeit

Izstāde - "Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātam – 20"

Ziemeļlatvija

2017.gada 30.novembrī un 1.decembrī, Dabas aizsardzības pārvalde un Vidzemes Augstskola rīkoja Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta 20 gadu jubilejas zinātniski praktisko konferenci "Biosfēras rezervāts: Tad. Tagad. Turpmāk".

Valmieras integrētās bibliotēkas 2.stāvā no 24.novembra – 08.decembrim konferencei veltīta grāmatu un Vidzemes Augstskolas docētāju un studentu pētījumu izstāde "Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātam – 20".


Ziemeļvidzeme

Izstāde “Ķīnas Tautas Republikas vēstniecības Latvijā dāvinājums”

ķīnaValmieras integrētās bibliotēkas 2.stāvā no 2016. gada 17.oktobra līdz 30.novembrim apskatāma grāmatu izstāde “Ķīnas Tautas Republikas vēstniecības Latvijā dāvinājums”.

Izstādē var iepazīties ar grāmatām par mūsdienu Ķīnu, tās politiku, ekonomiku un sabiedrību, Ķīnas vēsturi, kultūru, mākslu, ķīniešu valodu un hieroglifiem, reliģiju, ģeogrāfiju un arhitektūru. Grāmatas  ir angļu valodā, daļa – paralēli ķīniešu un angļu valodā.  

Grāmatu saraksts pieejams šeit

Izstāde - "Lielbritānijas vēstniecības Latvijā dāvinājums"

lielbritānija2016.gada 30.septembrī Vidzemes Augstskolā viesojās British Embassy Riga Misijas vadītājs Tims Kolijs un vizītes laikā dāvina grāmatu https://valmiera.biblioteka.lv/Alise/lv/book.aspx/bibliographic?id=139710. Grāmata apskatāma Valmieras integrētajā bibliotēkā.