Starptautiskā nedēļa

Pirmdiena, 12. Aprīlis

Starptautiskās nedēļas ietvaros Vidzemes Augstskolā diskutēs par sabiedrisku un uzņēmīgu Eiropas Universitāti

No 12. līdz 16. aprīlim tiešsaistē norisināsies Vidzemes Augstskolas (ViA) tradicionālā starptautiskā nedēļa, kuras laikā tiks organizēti semināri, darbnīcas un starptautisko partneru vadītās lekcijas ar mērķi veicināt starptautisko pieredzi, dalīties zināšanās, kā arī veicināt sadarbību.

PROGRAMMA:

  • 12.  aprīlis. Iepazīstināšana ar Valmieru, Vidzemes Augstskolu, kā arī  latviešu valodu un kultūru.
  • 13. aprīlis. Projekta “Sabiedriska un uzņēmīga Eiropas Universitāte kā virzītājspēks Eiropas reģionu viedai un ilgtspējīgai attīstībai” ietvaros – darbnīcas, kas veicinās izglītības iestāžu darbinieku, studentu, pētnieku, kā arī skolu karjeras konsultantu un citu interesentu prasmes darbam ar nākotnes izaicinājumiem.
  • 14. aprīlis. Projekta “Simulāciju spēles stratēģiskajā komunikācijā” (SimGames) ietvaros notiks darbnīca “Sociālā simulācija kā pedagoģisks līdzeklis vides apziņas palielināšanai”.
  • 15. aprīlis. Seminārs par izglītības tehnoloģijām (EdTech).
  • 16. aprīlis. Vieslekcijas, kurās uzstāsies ViA sadarbības partneraugstskolu docētāji.

Starptautiskā nedēļa ir nozīmīgs pasākums, kas ir būtisks jaunu vietēja un starptautiska mēroga kontaktu dibināšanā un esošo partnerību stiprināšanā. Tās laikā tiek veicinātas jaunu iniciatīvu un projektu idejas, kā arī gūta starptautiskā pieredze.

Pasākums ir atvērts ikvienam interesentam!

Pasākuma valoda: angļu

Ar programmu var iepazīties šeit

Intereses gadījumā lūdzam pieteikties šeit

"Pasākums noris ar Eiropas Komisijas Erasmus+ programmas finansiālu atbalstu, kā arī Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) iniciatīvas "Pilsētu inovatīvās darbības" (UIA) un Eiropas Komijas atbalstu.

 

fff