ELEKTRONISKIE KATALOGI

Informācija par Vidzemes Augstskolas bibliotēkas, Valmieras bibliotēkas un 48 citu Valmieras un novadu pašvaldības publisko un izglītības iestāžu bibliotēku krājumiem.  Katalogā  iespējams apskatīt savu bibliotēkas lietotāja kontu, kā arī rezervēt vajadzīgās grāmatas! Lietotājvārdu un paroli jautā bibliotēkā!

KATALOGS


Elektroniskais kopkatalogs sastāv no četrām daļām:


Iespieddarbu un citu dokumentu elektroniskais kopkatalogs

Informācija par Vidzemes Augstskolas bibliotēkas, Valmieras bibliotēkas un 48 citu Valmieras un novadu pašvaldības publisko un izglītības iestāžu bibliotēku krājumiem.

ViA Studentu darbu datubāze

Datubāzē pieejami labāko gada projektu, kvalifikācijas, maģistra un bakalauru darbu apraksti. No 2013. gada pieejami arī darbu pilnie teksti, kuru ievietošana ir saskaņota ar darbu autoriem.

ViA Docētāju darbu datubāze

2016. gada aprīlī sākts darbs pie ViA docētāju darbu datu bāzes. Datu bāzē iekļauti mācībspēku publikāciju (monogrāfijas, rediģētas un sastādītas grāmatas, pētījumi, konferenču materiāli u.c.). analītiskie apraksti  Ja šie darbi ir pieejami internetā, aprakstos tiek ievietotas saites uz to pilnajiem tekstiem.

Novadpētniecības datu bāze

Bāzes saturu veido laikraksta "Liesma" analītiskie ieraksti (1998.g.- pašlaik.)


Mobilā versija

Ievadot meklētājā adresi valmiera.biblioteka.lv/Alise ierīces atpazīst mobilo versiju, bet, ja tas nenotiek, apakšējā labajā stūrī jāuzklikšķina uz mobile version.


Grāmatu elektroniska rezervēšana

MANA BIBLIOTĒKA

Lai izmantotu šo pakalpojumu, jābūt reģistrētam Valmieras integrētās bibliotēkas lietotājam. Lietotāja vārdu un paroli saņemsiet bibliotēkā, uzrādot lasītāja karti (eID karti vai ViA studenta karti).

Pieslēdzoties Valmieras integrētās bibliotēkas kopkatalogam ar savu lietotāja vārdu un paroli, jūs varat:

  • redzēt, kādas grāmatas pašlaik ir jūsu lietošanā un to lietošanas termiņus,
  • lūgt pagarināt lietošanas termiņu,
  • rezervēt nepieciešamo izdevumu,
  • ja esat pasūtījis kādu ļoti pieprasītu izdevumu varat redzēt termiņu, cik ilgi vēl jāgaida rindā.

Noteikumi:

  • rezervācijas pieprasījuma apstrādes laiks - 72 stundas,
  • rezervējot grāmatas, vienlaicīgi iespējams pasūtīt 5 dokumentus,
  • rezervētie izdevumi bibliotēkā jāsaņem 2 darba dienu laikā kopš rezervācijas apstiprināšanas brīža.
  • lietošanas termiņu nevar pagarināt, ja ir nokavēts lietošanas termiņš vai ja uz izdevumu ir rinda

Latvijas augstskolu un speciālo bibliotēku virtuālais kopkatalogs

KATALOGS

Informācija par Banku augstskolas, Biznesa augstskolas "Turība", Daugavpils Universitātes, Latvijas Nacionālā arhīva bibliotēkas, Liepājas Universitātes, Nacionālās Aizsardzības akadēmijas, Patentu tehniskās bibliotēkas, Rēzeknes augstskolas, Saeimas bibliotēkas, Valmieras bibliotēkas un Vidzemes Augstskolas, Ventspils reģiona bibliotēku krājumiem.


Valsts nozīmes bibliotēku elektroniskais kopkatalogs

Informācija par Ekonomikas un kultūras augstskolas bibliotēkas, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas bibliotēkas, Latvijas Jūras akadēmijas bibliotēkas, Latvijas Kultūras akadēmijas bibliotēkas,Latvijas Kultūras koledžas bibliotēkas, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Fundamentālās bibliotēkas, Latvijas Nacionālās bibliotēkas, Latvijas Universitātes Akadēmiskā bibliotēkas, Latvijas Universitātes bibliotēkas, Rīgas Juridiskās augstskolas bibliotēkas, Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas bibliotēkas, Rīgas Stradiņa Universitātes bibliotēkas, Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskās bibliotēkas krājumiem (gan kopkatalogā, gan arī atsevišķu bibliotēku elektroniskā kataloga daļas).

Vairāk informācijas par katras kopkataloga dalībbibliotēkas piedāvāto saturu lasiet šeit.

LAI PIEKĻŪTU datu bāzei, lapas apakšpusē jāuzklikšķina uz "VIESIS" , tālāk DATUBĀZES -> izvēlas datu bāzi


Nacionālās bibliogrāfijas analītikas datu bāze

Ziņas par rakstiem periodikā. LAI PIEKĻŪTU datu bāzei, lapas apakšpusē jāuzklikšķina uz "VIESIS" , tālāk DATUBĀZES -> izvēlas datu bāzi

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI