ViA mantu apmaiņas tirdziņš "Ziemas Brīvandele"

Otrdiena, 03. Decembris

Ziema vairs nav aiz kalniem, taču joprojām nav iegādāts nepieciešamais ziemas sporta inventārs? Vai iepriekšējā gada slidas un slēpju zābaki jau palikuši mazi? Iespējams tos atradīsi, apmeklējot Vidzemes Augstskolas (ViA) mantu apmaiņas tirdziņu "Ziemas Brīvandele", kas norisināsies otrdien, 3. decembrī, plkst. 11.00–18.00, Cēsu ielas 4 studentu stūrī. Ikvienam būs iespēja atstāt un samainīt vai pret ziedojumu iegādāties lietderīgas mantas ziemas prieku baudīšanai.

Labas kvalitātes, bet vairs nevajadzīgas slidas, slēpes, ragaviņas, hokeja inventāru, ziemas sporta veidu apģērbu tirdziņam, kas var noderēt kādam citam, iespējams nogādāt pirmdien, 2. decembrī, laikā no plkst. 15.00 līdz 18.00, Cēsu ielas 4 202. kabinetā, kā arī pasākuma norises dienā, 3. decembrī, no plkst. 11.00 līdz 18.00, papildinot tirdziņa mantu klāstu studentu stūrī.

Apmaiņai tiks pieņemtas tikai sakoptas, tīras un labā stāvoklī esošas lietas bez izteiktiem bojājumiem. Atnestās lietas, kas paliks nepaņemtas, kā arī par mantām saņemtie ziedojumi tiks nogādāti sabiedriskām organizācijām Valmierā un tuvākajā apkārtnē.

Ziemas preču Brīvandeli organizē Vidzemes Augstskola sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību.