ViA25 pārgājienu BINGO

Sestdiena, 15. Maijs

Spītējot izaicinošajiem pandē - mistiskajiem apstākļiem, mēs tik un tā svinēsim mūsu ViA 25gades jubileju! Kopā atcerēsimies vēsturi un spersim soli pretī izaugsmei un panākumiem!

Tieši tālab aicinām tevi doties pārgājienā! Taču mums ir ideja, kā to padarīt vēl interesantāku un iedot tam papildu vērtību!

PĀRGĀJIENU BINGO!

👉 Pārgājiens notiks 15. maijā no pulksten 11.00 līdz 20.00

👉 Tu vari izvēlēties jebkuru maršrutu, jebkur pasaulē pēc savas gaumes un spējām!

👉 Spēlēt var gan kompānijā, gan arī pa vienam!

👉 Savu dalību reģistrē ŠEIT

👉 Kādi ir noteikumi?  Spēles vienojošais elements ir BINGO. BINGO lapa tiks atklāta 15. maija pulksten 10.00, to varēs gan printēt, gan izmantot elektroniski. Pavisam būs 25 BINGO lauciņi. Noteikumi ir atzīmēt maksimāli daudz BINGO lauciņus, no kuriem 9 (vidū) būs vieglāki, bet 16 (apkārt) grūtāki. Visus savāktos lauciņus ir jāvar pierādīt ar foto vai audiofiksāciju (piemēram, ja tur būtu rakstīts "egle", tad vajadzētu fotogrāfiju ar egli, kas fotografēta pārgājiena laikā). Kad savākti visi, tad dalībnieks (-ieki) drīkst saukt "BINGO" un nosūtīt failus uz via25@va.lv .

Būs balvas? - Balvu komplekti tiks trīs veiksmīgākajiem dalībniekiem (komandām). 

Mēs jau tagad zinām, ka atkarībā no saskaņotā piedzīvojuma sarežģītības, maršruta un iekļauto aktivitāšu variācijām, ViA25 gades pārgājiens kļūs ne tikai par aizraujošāko kopējo piedzīvojumu, bet arī par katra dalībnieka individuāli neaizmirstamākajiem dzīves mirkļiem dabā. Vai tas būtu bezspēkā saļimušo kāju dēļ, vai kolosālākā kompānijas un jauko sarunu dēļ, vai vienkārši fantastiskāko dabas ainavu baudīšanas prieka dēļ - spēlē mēs būsim visi kopā, lai radītu jaunas atmiņas nākamiem 25 gadiem.