Vidzemes Augstskolas 13. pedagogu konference

Piektdiena, 17. Marts

17. martā no plkst. 9.30 līdz 16.30 tiešsaistē norisināsies 13. konference – praktisks seminārs pedagogiem “Vidzemes Augstskola: sadarbības partneris izglītībā”, turpinot pagājušajā reizē aizsākto apakštēmu “Skola un zinātne II”.

 

Turpinot pasākuma norises tradīcijas, konference tiks organizēta divos posmos -

Pirmajā daļā aicinām sekot līdzi prezentācijām un iesaistīties diskusijās par aktuālajiem tematiem, savukārt otrajā daļā tiks organizēti praktiskie semināri. Šogad apskatīsim tādas tēmas kā "Zinātniskuma pratība skolotāja darbā", diskutēsim par "Zinātniskumu skolā", kā arī meklēsim atbildes uz jautājumiem "Cik zinātniska ir Latvijas skola?" un "Kāda būs nākotnes skola un nākotnes universitāte?".

Praktiskajā daļā kopā tiks organizētas 8 dažādas nodarbības, piedāvājot plašu tēmu klāstu.

Aicinām laicīgi veikt praktiskā semināra izvēli un reģistrācijas anketā pieteikties uz sev vēlamajiem semināriem (vietu skaits semināros ir ierobežots).

 

Konference norisināsies tiešsaistē, nodrošinot konferences kopējās sesijas translēšanu tiešraidē Youtube un MS Teams platformu praktiskajiem semināriem, pieslēgšanās saites dalībniekiem tiks izsūtītas individuāli 1-2 dienas pirms konferences.

Pasākuma programma un semināru apraksti: 13.konference - praktisks seminārs pedagogiem "Skola un Zinātne II" programma 

Reģistrācija konferencei atvērta līdz 15. martam ŠEIT

Dalības maksa: 10 EUR (rekvizīti pieejami reģistrācijas anketā un konferences programmā).

 

Konference tiek līdzfinansēta no Latvijas Zinātnes padomes projekta “Zinātniskuma kultūra vidējā izglītībā sabiedrības ilgtspējai” (projekta Nr. lzp-2021/1-0135) budžeta līdzekļiem.

 

Kontaktinformācija precizējošiem jautājumiem:
Alise Andersone
Mūžizglītības projektu vadītāja
E-pasts: [email protected]
Mob.t. +371 28374150