12. konference – praktisks seminārs pedagogiem “Skola un zinātne”

22. oktobrī no plkst. 9.45 līdz 16.30 tiešsaistē norisināsies 12. konference – praktisks seminārs pedagogiem “Vidzemes Augstskola: sadarbības partneris izglītībā” apakštēma “Skola un zinātne”.

“Skola un zinātne” konferenci atklās augstskolas rektors Gatis Krūmiņš un studentu apvienības ViASA prezidents Gints Kaņepītis. No plkst. 10.40 līdz 12.00 plānota paneļdiskusija “Ko mēs zinām par skolēniem un ko no viņiem sagaidām, domājot par zinātni?”. No plkst. 12.30 – Vidzemes Augstskolas projekta "Simulāciju spēles stratēģiskajā komunikācijā" (SimGames) rokasgrāmatas prezentācija. No plkst. 13.45 līdz 16.30 notiks praktiskie semināri (pēc iepriekšējas pieteikšanās). Pasākuma programma un semināru apraksti: 12. konference – praktisks seminārs pedagogiem “Skola un zinātne” programma.

Konferencei reģistrēties iespējams līdz 20. oktobrim: https://forms.office.com/r/4NTF6SPYx4, dalība ir bez maksas. Tā norisināsies tikai tiešsaistē. Pieslēgšanās saites kopējai sesijai un praktiskajiem semināriem dalībniekiem tiks izsūtītas individuāli. Par dalību konferencē tiks izsniegtas apliecības.

 

Kontaktinformācija precizējošiem jautājumiem:
Inguna Kucina
ViA Zināšanu un tehnoloģiju centra direktore
Mūžizglītības projektu vadītāja
E-pasts: [email protected]
Mob.t. +371 26598678

logo_rinda