PROJEKTI

aNATOmija: izstāstīt NATO vēsturi, lomu un nākotni

NATO OTAN logo

Projekta “aNATOmija: izstāstīt NATO vēsturi, lomu un nākotni” mērķis ir īstenot virkni aktivitāšu, lai paaugstinātu izpratni un zināšanas par NATO vēsturi, nākotnes attīstību, kā arī Alianses militāro spēku klātbūtnes nozīmi Latvijā. Divas svarīgas auditorijas grupas – sievietes un jauni cilvēki – ir maz informēti par NATO, tai skaitāi jaunieši šo organizāciju nereti asociē tikai ar karu, militāru iejaukšanos, un daudz mazāk zina par NATO lomu kā miera un drošības uzturētājiem.

 

     Bieži NATO arī tiek uzverta kā noslēgta organizācija, par kuru auditorijai tiek maz stāstīts. 2018.gadā NATO atzīmē savas pastāvēšanas 70 gadu jubileju, un Latvijā tiek atzīmēta 15.gadadiena kopš pievienošanās NATO. Projekta ietvaros Vidzemes Augstskola kopā ar nacionālo TV kanālu ReTV izveidos dokumentālo TV raidījumu sēriju un virkni video materiālu internet videi, kā arī organizēs četras diskusijas dažādās vietās Latvijā.

     Projekts noritēs līdz 2019.gada 30.novembrim. Projekta kopējais budžets ir 28 355 EUR.

Projekta kontaktpersona: Agnese Dāvidsone, Komunikācijas un mediju studiju virziena vadītāja, tālr. 26603344, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI