PROJEKTI

Tiek uzsākta unikāla atbalsta programma reģionā - “Vidzemes inovāciju programma studentiem” 

foto

Vidzemes Augstskolai sadarbībā ar Valmieras Attīstības aģentūru un Ventspils Augstskolu ir radīta Vidzemes reģionā unikāla atbalsta programma studentiem, kas jauniešiem, studiju un izglītības procesa ietvaros, ļaus izstrādāt inovatīvus un drosmīgus biznesa risinājumus uzņēmēju piedāvātajiem izaicinājumiem.

 

“Vidzemes inovāciju programma studentiem” jeb “VIPs” tiks atklāta 25. februārī, lai ikvienu interesentu iepazīstinātu ar programmas plašajām aktivitātēm, ieguvumiem un plānotajiem rezultātiem. Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt par iespēju iesaistīties programmā, iepazīt jau vairāku uzņēmumu studentiem dotos izaicinājumus un uzklausīt studentu un organizāciju pieredzi līdzīgās programmās.  

Pasākumu tiešsaistē būs iespējams vērot Vidzemes Augstskolas Youtube kanālā 25. februārī plkst. 14.00. Visus interesentus aicinām reģistrēties šeit: https://ej.uz/registrejies_vips  

 VIPs ir atbalsta programma, kas atrodas Vidzemes augstskolas paspārnē. Programmas ietvaros spējīgāko un ambiciozāko jauniešu komandas risinās Vidzemes un Latvijas uzņēmumu un institūciju izaicinājumus, saņemot atbalstu no plaša akadēmiskā personāla, nozares ekspertu, mentoru un uzņēmumu pārstāvju puses. Tā rezultātā uzņēmums saņems konkrētā izaicinājuma risinājumu vai izpēti. Jaunieši, darbojoties programmā, varēs saņemt stipendijas, grantus idejas attīstībai un studentu gadījumā, tas tiks iekļauts studiju programmās. Labākās komandas saņems arī naudas balva idejas īstenošanai.  

Projekta laikā plānots attīstīt un stiprināt vismaz 700 Vidzemes studentu un skolēnu uzņēmējdarbības prasmes, izstrādāt digitālu platformu, kurā tiks uzkrātas komersantu un sabiedrības idejas un izaicinājumi, vismaz 72 studentiem un skolēniem tiks sniegts atbalsts teorētiski iegūtās zināšanas piemērot praksē, risinot komersantu un sabiedrības piedāvātās aktuālās idejas un izaicinājumus, tālāk attīstot vismaz 25 idejas.  

VIPs projekta mērķis ir izveidot un īstenot ilgtspējīgu atbalsta sistēmu, kas studiju vai izglītības procesa ietvaros stiprinās Vidzemes jauniešu inovāciju pratību un uzņēmējspēju, veicinās Vidzemes  augstskolas  un  studējošo  sadarbību  ar  industriju un  uzņēmējiem  un  ļaus  izstrādāt  praktiski pielietojamus risinājumus sabiedrības un komersantu piedāvātajiem izaicinājumiem.  

Kontaktinformācija: VIPs projekta vadītāja Līga Landrāte-Krūmiņa, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., t.:28309733 . 

Projekta partneri: Vidzemes Augstskola, Valmieras Attīstības aģentūra, Ventspils Augstskola. ERAF līdzfinansēts projekts “Vidzemes inovāciju programma studentiem - VIPS”  Nr. 1.1.1.3/21/A/009  

Informāciju sagatavoja:  

Līva Freidenfelde 

Mārketinga projektu vadītāja 

Vidzemes Augstskola 

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI