PROJEKTI

Vidzemes Augstskola īsteno pētījumu "Komunikācijas izaicinājumi un iespējas administratīvi teritoriālās reformas radīto pārmaiņu procesā"

2020.gadā Vidzemes Augstskolas pētnieki ar Valmieras pilsētas pašvaldības ikgadējā pētniecības projektu granta finansējumu īsteno pētījumu "Komunikācijas izaicinājumi un iespējas administratīvi teritoriālās reformas radīto pārmaiņu procesā".

 

Pētījumu veido aptauja un vairākas fokusgrupu diskusijas topošā Valmieras novada teritorijā.

Pētījuma mērķis ir izzināt iedzīvotāju noskaņojumu un attieksmi par jaunā novada veidošanu, kā arī vajadzībām, kas saistītas ar pakalpojumu saņemšanu dzīves vietā. Veicam arī analīzi par iedzīvotāju pašu gatavību iesaistīties aktivitātēs, kas uzlabotu katra iedzīvotāja dzīves kvalitāti jaunā novada ietvaros. Šī pētījuma rezultātā tiks sagatavoti ieteikumi, lai apvienošanās veicinātu novada attīstību, ņemot vērā gan iedzīvotāju gaidas un bažas, gan to pašreizējās tehnoloģiskās iespējas un informācijas pieejamību, gan iedzīvotāju gatavību iesaistīties aktivitātēs un iniciatīvās.

Projekta rezultāti būs pieejami 2020.gada oktobrī.

Kontaktpersona Vidzemes Augstskolā par projekta aktivitātēm: viespētniece Ieva Zaumane, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI