PROJEKTI

Vidzemes Augstskolā turpinās projekts "Jaunu maģistra studiju programmu izveide un aprobācija Vidzemes Augstskolas konkurētspējas veicināšanai”

logo1

2022. gadā projekta atbalstu programmu izveidei un aprobācijai turpina saņemt trīs maģistra studiju programmas - “Kiberdrošības inženierija”, “Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas”, un “Tūrisma stratēģiskā vadība konkurētspējai” (sadarbībā ar Satakuntas Augstskolu Somijā). Programmās turpinās ikdienas darbi pie programmu kvalitatīvai darbībai nepieciešamās dokumentācijas un materiāliem.

 

Programmā “Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas” notiek kursu aprobācijas darbi, kartēšana, kompetenču analīze. Uzsāktas sarunas par sadarbību ar St.Polten Augstskolu Austrijā.

Programmā “Kiberdrošības inženierija” semestra beigās notikušas sarunas ar studentiem par dažādiem studiju aspektiem, kas ļauj uzlabot piedāvāto kursu kvalitāti. Notiek kursu kartēšana, tiek gatavoti un izsūtīti uzņemšanas materiāli.

Programmā “Tūrisma stratēģiskā vadība konkurētspējai” apstiprināti visi licencēšanai iesniegtie dokumenti un to labojumi, tādējādi nu programma ir pilnībā licencēta. Diemžēl, kaut arī pirmos studentus programmā bija paredzēts uzņemt 2022.g. februārī, jau 2021.gada nogalē kļuva skaidrs, ka tas nebūs iespējams, jo Covid-19 pandēmijas ierobežojumu rezultātā strauji kritusies interese par studijām tūrisma nozarē, un izvērtējot provizorisko interesi par programmu, Satakuntas Augstskola lēma atlikt studentu uzņemšanu uz 2022.gada rudeni, attiecīgi, šāds lēmums bija jāpieņem arī Vidzemes Augstskolai. Patlaban turpinās darbs pie kursu materiālu izstrādes, kā arī uzsākts darbs pie mārketinga materiālu izstrādes jaunajai programmai.

Vidzemes Augstskolā laika posmā no 2019. gada aprīļa līdz 2023. gada novembrim ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstu tiek īstenots darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" prioritārā virziena "Izglītība, prasmes un mūžizglītība" 8.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Samazināt studiju programmu fragmentāciju un stiprināt resursu koplietošanu" projekts Nr.8.2.1.0/18/A/011 “Jaunu maģistra studiju programmu izveide un aprobācija Vidzemes Augstskolas starptautiskās konkurētspējas veicināšanai”.

Informāciju sagatavoja:  
Linda Krūmiņa
Projekta vadītāja 
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI