JAUNUMI

8. decembrī Valmieras novadā norisināsies konference par informācijas tehnoloģiju izmantošanu mežu apsaimniekošanā

8. decembrī Valmieras novadā norisināsies konference par informācijas tehnoloģiju izmantošanu mežu apsaimniekošanā

Lai sekmētu zināšanu un pieredzes apmaiņu starp informācijas tehnoloģiju un meža nozares ekspertiem, 8. decembrī no plkst. 9.30 Valmieras novada Kocēnos norisināsies konference “Share IT”.

Pasākumā varēs uzzināt vairāk par aktuālajiem pētījumiem mežsaimniecības jomā, digitalizācijas rīkiem mežsaimniecības procesu pilnveidošanai, būs meistarklases praktisko iemaņu apgūšanā un pilnveidē, kā arī diskusijas. Interesentiem būs iespēja piedalīties vairāk nekā desmit ekspertu stāstījumos un lekcijās virzienos: “Risinājumi” vai “Pieredze”. Tajās varēs uzzināt par tādām tēmām kā “Mežsaimniecības nākotne un digitalizācijas nozīme”, “Digitālie risinājumi meža nozarei”, “Digitalizācija kokmateriālu plūsmas atbalstam”, “Droni un to šī brīža pielietojums mežsaimniecībā”, “Zaru kaudžu uzmērīšana, izmantojot fotogrammetriju”,”Mobilā lietotne “Mednis” mežsaimniekiem” u.c.. Konferenci papildinās trīs meistarklases: “QGIS – bezmaksas programma ģeotelpisko datu pārvaldībai”(Kristīne Brūne, “SunGIS”), “Dronu praktiskā izmantošana mežsaimniecībā” (Juris Zariņš, SIA "Rīgas meži"), “Digitalizācijas Mini Kickstart” (Aleksandrs Ļubinskis, Cēsu Digitālais centrs).

Konferencē aicināti gan uzņēmēji, gan nozarēs strādājošie eksperti, mežu īpašnieki, kā arī studenti, mācībspēki un citi interesenti.

Piedalīšanās konferencē ir bez maksas. Bet, lai plānotu pasākuma norisi, aicinām interesentus pieteikties iepriekš šeit: https://ej.uz/8_12_2023_ShareIT

Pasākumu organizē Vidzemes Augstskola, Vidzemes Augstskolas fonds, Cēsu digitālais centrs, uzņēmumi “SunGIS” un “Meža Birža”, Valmieras Attīstības aģentūra. Atbalsta: Meža attīstības fonds.

Konference “Share IT” tiek rīkota kopš 2018. gada, lai Vidzemes reģionā veicinātu zināšanu un pieredzes pārnesi informācijas tehnoloģiju jomā un sekmētu kvalitatīvu diskusiju par aktuālajiem jautājumiem. Vairāk informācijas par konferenci lasāma https://www.shareit.lv/

Līdzfinansēts no Eiropas Savienības projekta "Latvijas Digitālais akselerators" DAoL, ID Nr. 101083718 un Eiropas Savienības Atjaunošanas un noturības mehānisma ID Nr. 2.2.1.1.i.0/1/23/I/CFLA/002. Eiropas Savienība neatbild par materiāla saturu

Informāciju sagatavoja:
Vidzemes Augstskolas
Komunikācijas grupas vadītāja
Inese Pabērza
Tālr: 26418755
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI