JAUNUMI

Aizvadīta Erasmus+ Jaukta tipa intensīvā programma personālam

Aizvadīta Erasmus+ Jaukta tipa intensīvā programma personālam

17. maijā noslēdzās nedēļu ilgusī Jaukta tipa intensīvā programma “Inovatīvas metodes nākotnes prasmēm 2.0”. Tās laikā Vidzemes Augstskolā (ViA) norisinājās ne tikai lekcijas un semināri, bet arī diskusijas un praktiskās darbnīcas.

Intensīvās programmas mērķis bija attīstīt augstskolu personāla pedagoģiskās prasmes darbam ar inovatīvām mācību metodēm, tādas kā – virtuālā realitāte, multimediji, izlaušanās istaba u.c. Iegūtās zināšanas palīdzēs turpmākajā darbā ar studentiem un viņu prasmju attīstīšana.

ViA viesojās personāls no partneraugstskolām Slovākijā, Lietuvā, Nīderlandē, Austrijā, Rumānijā, Kiprā, Vācijā un Somijā.

Nedēļas laikā sniegts ieskats arī Latvijas kultūrā, valodā un tradīcijās.

Ņemot vērā, ka Vidzemes Augstskola darbojas Eiropas universitāšu aliansē E3UDRES2,  dalībnieki apsprieda nākotnes universitātes vīziju un izveidoja konteksta karti – kā, viņuprāt, izskatās ideālā nākotnes universitāte. Pārdomas ietvēra ne tikai inovatīvas mācību metodes, bet arī tehnoloģijas, cilvēku prasmes u.c.

“Inovatīvas metodes nākotnes prasmēm 2.0” ar ERASMUS+ programmas finansējuma atbalstu norisinājās no 13. līdz 17. maijam.

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI