JAUNUMI

Apsveicam un lepojamies! Par profesoru Vidzemes Augstskolā ievēlēts Jānis Buholcs

Apsveicam un lepojamies! Par profesoru Vidzemes Augstskolā ievēlēts Jānis Buholcs

Vidzemes Augstskola šovasar kļuvusi par vēl vienu profesoru bagātāka – Jānis Buholcs ievēlēts profesora amatā darbam Vidzemes Augstskolas Sabiedrības zinātņu fakultātē zinātnes nozarē "Plašsaziņas līdzekļi un komunikācija" apakšnozarē "Komunikācijas teorija".

ViA Sabiedrības zinātņu fakultātes dekāne Anžela Jurāne-Brēmane:

"Jānis ir studentu iecienīts docētājs. No studējošajiem ir ļoti labas atsauksmes par Jāņa spēju ieinteresēt un aizraut studentus, par spēju saprotami izklāstīt savas plašās zināšanas. Tāpat Jānis savas plašās eksperta zināšanas pielieto, veidojot šķirkļus Nacionālajā enciklopēdijā (šobrīd 6 šķirkļi). Jānis arī ļoti atbildīgi un aizrautīgi iesaistās diskusijās par studentu gada projektiem, bakalaura un maģistra darbiem gan to tapšanas stadijā (tematu pieteikumi un priekšaizstāvēšanas), gan arī aizstāvēšanā."

ViA Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūta vadītāja Agita Līviņa: 

"Jānis Buholcs par profesionālām tēmām izsakās vienkārši, argumentēti, saprotami un labā latviešu valodā. No Jāņa, strādājot kopīgi valsts pētījumu programmā, esmu labi iegaumējusi terminu sociālie tīkli un sociālie mediji lietojumu. Jānis kopj netiek latviešu valodu, bet arī skolo studentus un vairo zināšanas, nodod tās tālāk. Jānis ir pamanīts ne tikai Vidzemes Augstskolā, bet regulāri docē Ķīles augstskolā Vācijā,  plašsaziņas līdzekļos regulāri publicē uzticamus rakstus par  mediju kvalitāti un medijpratības jautājumiem. Jānim ir ass prāts, plašs redzeslauks un mazliet arī noslēpumainība piemīt, prot patīkami pārsteigt gan profesionāli, gan ikdienas darbā. Ar nepacietību gaidu Jāņa sarakstīto grāmatu "Sociālie mediji: sabiedrība caur tehnoloģiju prizmu". Vēlu veiksmi, lai grāmata ir ceļš uz tālākām virsotnēm."
Apsveicam un lepojamies ar mūsu docētāju panākumiem, kas kaldināti neatlkaidīgā un mērķtiecīgā darbā, kā arī sinerģijā ar Vidzemes Augstskolu!

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI