JAUNUMI

Digitālās transformācijas apmācības uzņēmumiem – pirmie secinājumi

Digitālās transformācijas apmācības uzņēmumiem – pirmie secinājumi

Martā, aprīlī un maijā vairāki uzņēmumi un organizācijas izmantoja iespēju piedalīties kādā no Vidzemes Augstskolas piedāvātajiem apmācību kursiem projektā “Latvijas Digitālais akselerators”. Kopā Dr.Sc.ing. Alvja Sokolova vadītajā kursā “Ievads digitālajā transformācijā” un Dr.sc.ing. Lindas Lanceres kursā “Idejas/prototipa validācija” piedalījušies septiņi uzņēmumi un organizācijas. Docētāju secinājumi – līdz digitālās transformācijas reālai īstenošanai vēl jāveic apjomīgs sagatavošanās darbs. Vienlaikus viņi uzteic dalībniekus par ieinteresētību, aktīvu dalību un uzcītību mācībās un apņemšanos sasniegt nospraustos mērķus.

Savukārt no dalībniekiem esam saņēmuši pozitīvu mācību novērtējumu, un priecājamies, ka vairāki apmācību dalībnieki ir izvēlējušies Vidzemes Augstskolas ekspertus savu digitālo transformācijas stratēģiju izstrādei.

Arī vasarā un rudenī Vidzemes Augstskolā turpinām piedāvāt apmācības par šādām tēmām: digitālā transformācija, kiberdrošība, virtuālā realitāte, prototipu validācija, mākslīgais intelekts, mašīnmācīšanās, vērtībās balstītas inovācijas, stratēģiskais forsaits. Plašāka informācija par aktuālajiem apmācību kursiem pieejama šeit. Ja vēlaties izmantot projekta bezmaksas apmācību iespēju, aicinām pēc iespējas laicīgāk sazināties ar Augstskolu, lai paspētu sagatavot nepieciešamos dokumentus.

Papildus mācībām Vidzemes Augstskola uzņēmumiem un organizācijām piedāvā arī konsultācijas, digitālās transformācijas stratēģiju izstrādi, iespēju izmantot dažādu laboratoriju aprīkojumu, zināšanu pārneses iespējas.

Papildu informācija par projektu un tā aktualitātēm: https://www.digitallatvia.lv/

Līdzfinansēts no Eiropas Savienības projekta "Latvijas Digitālais akselerators" DAoL, ID Nr. 101083718 un Eiropas Savienības Atjaunošanas un noturības mehānisma ID Nr. 2.2.1.1.i.0/1/23/I/CFLA/002. Eiropas Savienība neatbild par materiāla saturu.

Picture1

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI