JAUNUMI

Izsludināta pieteikšanās VNĪ mentoringa programmai “Sievietei būt nekustamo īpašumu pārvaldībā un būvniecībā”

Izsludināta pieteikšanās VNĪ mentoringa programmai “Sievietei būt nekustamo īpašumu pārvaldībā un būvniecībā”

VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti (RTU), Vidzemes Augstskolu (VA) un Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti (LBTU) organizē mentoringa programmu no 2024. gada 8. marta līdz 7. jūnijam. Aicinām studentes iepazīties ar VNĪ mentorēm un pieteikties dalībai programmā līdz 4. martam, aizpildot anketu: ŠEIT.


Programmas mērķis ir veicināt jaunu sieviešu iesaisti karjerā būvniecības un nekustamā īpašuma apsaimniekošanas un pārvaldības jomās, kā arī celt jomas un profesijas prestižu. Mentorings ir profesionālas un personīgas kompetences pilnveidošanas iespēja starp mentoru (profesijas pārstāvis) un mentorējamo (students). Programmas laikā tiek organizētas kopējās tikšanās visām studentēm un mentorēm, izglītojošas vizītes VNĪ būvniecības un pārvaldītajos objektos, karjeras sesijas, kā arī savstarpējās tikšanās mentorēm un studentēm reizi mēnesī vai biežāk abpusēji vienojoties.


Studentēm tā ir iespēja saņemt atbalstu karjeras mērķu un iespēju identificēšanai, iekāpjot dažādu nozares amatu “kurpēs”. Iespēja paplašināt savu redzesloku un izprast profesiju, kā arī iegūt jaunas zināšanas un saņemt profesionālu apmācību. Programmas laikā tiek veidots pašnovērtējums, kas var palīdzēt sasniegt vairāk, tostarp veidota sadarbība ar ekspertiem, uzzināts aktuālais nozarē un iegūti jauni kontakti tīklošanās ceļā.
Mentoringa programmas atklāšanas pasākums norisināsies 8.martā VNĪ birojā, Talejas ielā 1. Tā ietvaros organizēta studentu un mentoru pirmā tikšanās, kur būs iespējams vairāk uzzināt vienam par otru, mentoringa programmas norisi un mērķiem, kā arī dzirdēt iedvesmojošus stāstus. Pēc reģistrēšanās dalībai programmā, ar studentēm sazināsies VNĪ pārstāvis, informējot par atklāšanas pasākumu, ierašanās kartību un saistošo informāciju.

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI