JAUNUMI

Klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis dosies reģionālajā vizītē uz Valmieras novadu

Klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis dosies reģionālajā vizītē uz Valmieras novadu

Piektdien, 19. janvārī klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis dosies reģionālajā vizītē uz Valmieras novadu. Reģionālās vizītes ietvaros ministrs dienas pirmajā pusē apmeklēs Valmieras novada pašvaldību, kā arī uzņēmumu AS “Valmieras stikla šķiedra”. Savukārt dienas otrajā pusē ministrs apmeklēs Vidzemes Augstskolu un AS “Valmieras enerģija”, kā arī tiksies ar Valmieras uzņēmēju apvienību “Ozols”. 

Aicinām masu mediju pārstāvjus, kuri vēlas uzdot sev interesējošus jautājumus un saņemt informāciju par reģionālo vizīti, kā arī uzzināt vairāk par nozares aktualitātēm, uz tikšanos ar ministru š.g. 19. janvārī no plkst. 14.45 līdz 16.30, kas norisināsies vizītes laikā pie AS “Valmieras Enerģija” Dakstiņu ielā 1, Valmierā.  

Iepriekš aicinām pieteikties, zvanot klimata un enerģētikas ministra padomniecei Santai Vaļumai (+371 20 222 000). Papildu informācija elektroniski: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..  

Informācijas avots: Klimata un enerģētikas ministrija

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI