JAUNUMI

Noslēgusies Vidzemes Augstskolas vēstnieku “sezona”

Noslēgusies Vidzemes Augstskolas vēstnieku “sezona”

Šonedēļ Vidzemes Augstskolas rektore Agnese Dāvidsone pateicās visiem studējošajiem, kopumā 14, kuri aizvadītajā studiju gadā iesaistījušies “ViA vēstnieku” kustībā.

“ViA vēstnieki” ir viena no augstskolas ārpusstudiju aktivitātēm, kas dod iespēju jauniešiem jau no pirmajās studiju dienām praktizēt komunikācijas, prezentācijas, organizēšanas prasmes, iesaistoties pasākumu rīkošanā un nodrošināšanā, braucot uz skolām un stāstot par studijām ViA un karjeras iespējām, kā arī veidojot multimediju saturu, kā arī piedaloties citās aktivitātēs.

Visvairāk stundas “ViA vēstnešu” programmā aizvadītajā studiju gadā aizvadījusi Laura Droiska, Bella Agnija Vāciete un Sofija Ņikitina. Studējošie viesojušies skolās, nodrošinājuši ViA piedalīšanos  izstādē “Skola 2024”, Meža dienās Tērvetē, organizējuši atvērto durvju dienas u.c. pasākumus. Bet populārā aktivitāte bijusi tieši "digitālie vēstneši" jeb multimediju satura veidošana par augstskolu.

“ViA vēstnieku” kustība turpināsies arī nākamajā studiju gadā, piedāvājot gan studējošajiem, gan iesaistītajām pusēm jaunas ieceres un projektus.

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI