JAUNUMI

Notiks VIPs trešajā ciklā realizēto inovāciju prezentēšana un projekta noslēguma forums

20. oktobrī koncertzālē "Valmiera" L. Paegles ielā 10, Valmierā notiks Vidzemes inovāciju programmas studentiem – VIPs DEMO diena un projekta Noslēguma forums. VIPs trešā posma dalībnieki prezentēs radītos risinājumus uzņēmēju dotiem izaicinājumiem un arī vienu biznesa inovāciju. Pasākuma laikā neformālā gaisotnē tiksies uzņēmēji, studenti aun izglītības jomas pārstāvji, lai dalītos pieredzes un iedvesmas stāstos un diskutētu par iespējām sekmēt savstarpējo sadarbību. Uz pasākumu ielūdz projekta partneri Vidzemes Augstskola, Valmieras Attīstības aģentūra un Ventspils Augstskola.

Kopš šī gada maija vidus 12 komandas, kopumā 45 dalībnieki, projekta trešajā posmā radījuši 1 biznesa inovāciju– veidlapu izveides rīka ar pielāgojamību pēc klienta vajadzībām  un 11 uzņēmumu dotiem izaicinājumiem.  Izveidots mūsdienīgs  koncepts Valmieras tirgus kvartālam. SIA “Baltma” sadarbībā ar VIPs dalībniekiem izstrādājuši mārketinga stratēģiju 40+ vecuma grupas darbinieku piesaistei, bet SIA “Valdeko” izaicinājis jauniešus izstrādāt jaunu pieeju atpūtas parka “Avoti” mārketingam. Meklēts risinājums arī sabiedrības un zemnieku izglītošanai par kooperatīviem un SIA “Aloja Starkelsen” devis izaicinājumu veikt datos balstīta uzņēmuma/produktu ilgtspējas indeksa aprēķinu. Tikusi izstrādāta arī jauna bioloģisko atkritumu pakalpojuma ieviešanas stratēģija uzņēmumam SIA “ZAAO” un veikta Baltijas valstu tirgus izpēte metālapstrādes uzņēmuma SIA “VRV Trading” jaunajam produktam. Savukārt, divas komandas sadarbībā ar SIA “VALPRO” demonstrēs video materiālus, ko tuvākajā nākotnē varēs novērtēt gan jaunie, gan esošie darbinieki, uzņēmuma viesi, potenciālie sadarbības partneri u.c..

Visas dienas gaitā būs iespēja uzzināt vairāk par programmas laikā sasniegtajiem rezultātiem un varēs aplūkot visu, projekta laikā izstrādāto, kopumā 37 inovāciju prototipus. 

Savukārt projekta Noslēguma forumā pēc visu trīs ciklu beigām, tiks atzīmēti kopīgā darbā sasniegtie rezultāti,  būs pieredzes stāsti un atmiņas par programmas spilgtākajiem labās prakses piemēriem no uzņēmēju un studējošo vides. Neformālā gaisotnē tiks diskutēts par biznesu, inovācijām, kā arī studējošo un augstskolas sadarbību ar industriju.

Projekta partneri: Vidzemes Augstskola, Valmieras Attīstības aģentūra, Ventspils Augstskola. ERAF līdzfinansēts projekts “Vidzemes inovāciju programma studentiem – VIPS” Nr. 1.1.1.3/21/A/009  

Informāciju sagatavoja:
Līga Vilcāne
VIPs komunikācijas speciāliste 

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI