JAUNUMI

Pārrunā medijpratības sekmēšanas iniciatīvas

Pārrunā medijpratības sekmēšanas iniciatīvas

Lai pārrunātu līdzšinējo sadarbību medijpratības projektu un iniciatīvu īstenošanā, kā arī jaunas ieceres, piektdien, 19. janvārī, Vidzemes Augstskolas rektore Agnese Dāvidsone un Mediju un komunikācijas studiju virziena direktore Māra Arāja tikās ar Nīderlandes vēstniecības Latvijā  pārstāvjiem Miku Brici un Lieske de Krijger.

ViA rektore Agnese Dāvidsone:
“Vidzemes Augstskolu un Nīderlandes vēstniecību vieno ilgstoša sadarbība medijpratības jomā, un mūsu līdzšinējais ieguldījums un darbs šajā jomā ir novērtēts. Tā kā vēstniecības eksperti meklē jaunas sadarbības, tad pārrunājām aktualitātes un ieceres, kam #ViA potenciāli varētu saņemt vēstniecības atbalstu arī turpmāk. Viens no virzieniem, kurā #ViA medijpratības komanda vēlas pilnveidoties un attīstīties, ir informācijas uztveršanas un smadzeņu darbības jeb kognitīvo aspektu izpētei un satura veidošanai, kam mūsdienīgu mainīgajos apstākļos ir pieaugoša nozīme."

Jāpiebilst, ka no 2022. gada ViA darbojas UNESCO katedra Mediju un informācijas pratības un zinātnes pratības jautājumos, mācībspēkiem paplašinot iespējas šo tēmu izzināšanā un pētniecībā.

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI