JAUNUMI

Sāksies papilduzņemšana Vidzemes Augstskolā; pieejamas valsts finansētas studiju vietas

Sāksies papilduzņemšana Vidzemes Augstskolā; pieejamas valsts finansētas studiju vietas

No 8. līdz 18. augustam Vidzemes Augstskolā norisināsies papilduzņemšanas brīvajās pamatstudiju vietās. Pieteikumu iesniegšanā papilduzņemšanas laikā notiek tikai klātienē – Valmierā, Tērbatas ielā 10 katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 13.00. Līdzi jāņem pase vai identifikācijas karte (eID); vidējo izglītību apliecinošs dokuments, centralizēto eksāmenu sertifikāti, kvīts par veikto reflektanta reģistrācijas maksu (20 €).

ViA piedāvā pirmā līmeņa augstāko izglītību studiju programmā “Ilgtspējīgu ēku būvniecība”. Savukārt profesionālo bakalaura grādu šādās studiju programmās: “Biznesa vadība”, “Informācijas tehnoloģijas”, “Komunikācija un sabiedriskās attiecības”, “Mediju studijas un žurnālistika”, “Tūrisma organizācija un vadība” un “Mehatronika”. Visās studiju programmās pieejamas valsts finansētas studiju vietas.
Jāpiebilst, ka līdz 18. augustam turpinās pieteikšanās studijām maģistrantūrā: “Biznesa vides vadība”, “Kiberdrošības inženierija”, “Stratēģiskā komunikācija un pārvaldība”, “Tūrisma konkurētspējas vadība” un “Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas”. Vidzemes Augstskola kopā ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju un Ventspils augstskolu īsteno doktorantūras programmu “Ekonomika un uzņēmējdarbība” un savukārt ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju – “Sociotehnisku sistēmu modelēšana”.  Gan maģistra, gan doktorantūras studijās pieejamas valsts finansētās studiju vietas.

Jau ziņots, ka, noslēdzoties vienotajai uzņemšanai pamatstudijās, vislielākā interese šogad bijusi par studijām Vidzemes Augstskolas informācijas tehnoloģiju, biznesa vadības, komunikācijas, kā arī mediju un žurnālistikas studijās. Studētgribētāju interese palielinājusies arī par tūrisma organizācijas un vadības studiju programmu.

Informāciju sagatavoja:
Inese Pabērza
ViA Komunikācijas grupas vadītāja
Mob. tel.: 26418755

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI