JAUNUMI

Studentu dalība intensīvajā nedēļā SPRINTINHEL

Studentu dalība intensīvajā nedēļā SPRINTINHEL

Šonedēļ, no 19.03-25.03 studenti Monika Oļeha, Kristīne Šteinberga, Madara Santa Ādamsone, Laura Vāverniece un Mārcis Justs Barons kopā ar profesori Mairu Leščevicu piedalījās Nordplus finansētā intensīvajā nedēļā SPRINTINHEL. Darbs pie izaicinājuma norit pēc speciālas metodikas https://sprintinhel.metropolia.fi/

Studenti no tādām universitātēm kā Metropolia University of Applied Sciences (Somija), Haaga-Helia University of Applied Sciences (Somija), Kaunas University of Applied Sciences (Lietuva), University of Akureyri (Islande), TTK University of Applied Sciences (Igaunija), Åland University of Applied Sciences (Somija) kopā ar pasniedzējiem meklē risinājumus, kā piesaistīt gados jaunus cilvēkus apmeklēt un iepazīties ar Porvoo un tās piedāvātām iespējām. Procesā kā pasūtītājs ir iesaistījusies aģentūra Hungry for Finland (https://www.hungryforfinland.fi/in-english/)

Kristīne un Monika atzīst: “Atskatoties uz dizaina sprintu, mūsu Latvijas komanda guva lielisku pieredzi, strādājot kopā ar citām komandām no Igaunijas, Lietuvas, Somijas un Islandes. Mums bija prieks piedalīties un mācīties jaunas lietas. Sprinta laikā mēs daudz iemācījāmies par dizaina procesu un to, kā efektīvi sadarboties ar cilvēkiem no dažādām vidēm. Ieguvām arī ieskatu par mūsu klientu vajadzībām un vēlmēm, kas mums palīdzēja radīt labāku risinājumu. Kopumā dizaina sprints bija vērtīga pieredze, kas satuvināja mūsu komandu un palīdzēja mums uzlabot savas prasmes.”

Pasniedzēju komanda ir tik lieliski sastrādājusies, ka jau februārī iesniegusi jaunu projekta pieteikumu nākošajām intensīvajām nedēļām, kas vairāk būs saistītas ar pārmaiņām, kas skars visus uzņēmumus – pāreja uz aprites ekonomiku. Studentiem tiks piedāvāta pilnīgi jauna metodika, ar kuras palīdzību varēs meklēt risinājumus dažādu nozaru uzņēmējiem. Ja projekts gūs atbalstu, tad šīs intensīvās nedēļas jau būs pieejamas sākot ar nākošo mācību gadu.

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI