JAUNUMI

Tūrisma studenti mācību praksē apmeklē Somiju

Tūrisma studenti mācību praksē apmeklē Somiju

No 12. līdz 16. maijam Nordplus projektā Vidzemes Augstskolas “Tūrisma organizācijas un vadības” 3. kursa un Kauņas Universitātes studenti devās uz Somiju. Kopumā braucienā piedalījās 8 studenti no Latvijas un 12 studenti no Lietuvas, kā arī viens no Vidzemes Augstskolas studentiem palīdzēja izstrādāt maršrutu, bet ceļā līdzi nedevās.

Brauciens tika izstrādāts mācību prakses laikā un pirms tam studenti piecās grupās izstrādāja dienas maršrutus, iekļaujot tajā apskates objektus, ēdienreizes un nakšņošanas vietas. Piecu dienu laikā tika apskatītas tādas vietas kā Helsinki, Turku, Pori, Tampere, Tallina un citas. Pori pilsētā studenti apmeklēja Satakuntas Universitāti, kur uzzināja par studiju programmām, kas tiek piedāvātas šajā universitātē. Tāpat jaunieši apmeklēja Torhola alu, Turku pili, Raatihuoeenpuisto parku, Tamperes novērošanas torni un Tallinas televīzijas torni.

Studiju programmas “Tūrisma organizācijas un vadības” studente Grēta stāsta: “Brauciens uz Somiju bija ļoti interesants. Labākais, ka viss plāns bija mūsu pašu rokās, sākot ar apskates objektiem, beidzot ar viesnīcām, kur palikt. Noteikti ieguvu jaunas zināšanas par organizēšanu un gidu darbu, tāpat arī satuvinājāmies ar kursu. Visspilgtāk palika atmiņā apskates objekts Tytyri raktuves, kas bija manā pārziņā un bija līdz šim nebijusi pieredze”.

Pēc brauciena izstrādes un organizēšanas studenti ieguva ne tikai zināšanas un pieredzi, bet arī trīs kredītpunktus par kvalitatīvi izstrādātu ekskursiju Somijā. Mācību ekskursijas izstrāde noteikti ir ieguldījums studentu nākotnē.
 

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI