JAUNUMI

ViA paraksta trīspusējo vienošanos ar Austrijas un Nīderlandes universitātēm par kopīgas maģistra studiju programmas sagatavošanu

ViA paraksta trīspusējo vienošanos ar Austrijas un Nīderlandes universitātēm par kopīgas maģistra studiju programmas sagatavošanu

Vidzemes Augstskola parakstījusi sadarbības līgumu ar Saxion University of Applied Sciences (Nīderlande) un Austrijas FH St. Pölten (Austrija) universitāti par kopīgas maģistra studiju programmas sagatavošanu.

Apvienotā maģistra programma GRACE (Gamified Reality Applications for Real-World Challenges and Experiences) ir plānota, kā jauna iniciatīva un to izstrādās, lai studējošie varētu apgūtu paplašinātās realitātes (XR) un uzlabotu spēļošanas (gamification) mācību pieredzi. Šī starpdisciplinārā programma būs vērsta uz progresīvu XR rīku izstrādi, kas veidos profesionālu izglītību un prasmju attīstību veselības aprūpes, izglītības un rūpniecības nozarēs.

Šīs trīs augstākās izglītības iestādes ir partneri Eiropas Universitāšu aliansē E³UDRES², kuru koordinē FH St. Pölten universitāte. Augstskolām ir kopīgas mācīšanas un pētniecības metodes, kuras tiks izmantotas jaunajā studiju programmā. Dalība šajā kopīgajā maģistra programmas izstrādē nozīmē ieguldījumu tehnoloģiju un izglītības nākotnē.

 

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI