JAUNUMI

Vidzemes Augstskolā iecelts akadēmiskais un zinātņu prorektors

Vidzemes Augstskolā iecelts akadēmiskais un zinātņu prorektors

No 2023. gada 15. decembra Vidzemes Augstskolas (ViA) akadēmiskā un zinātņu prorektora amatā darbu uzsācis profesors Kārlis Krēsliņš. 

Kārlis Krēsliņš iepriekš bijis prorektors un rektors Ventspils Augstskolā (VeA), kā programmas direktors vadījis studiju programmu SSE Riga "Executive MBA" jeb augstākā līmeņa vadītāju maģistrantūras programmu ekonomikā un biznesā un bijis arī šīs augstskolas asociētais profesors. Šobrīd aktīvi darbojas kā docētājs ViA, Ventspils Augstskolā un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas kopīgajā doktorantūras programmā "Ekonomika un uzņēmējdarbība" kursā "Ekonomika un bizness" kursa daļu "Jaunuzņēmumu attīstības tendences". Līdz šim gadam K. Krēsliņš bija Latvijas Tehnoloģisko universitāšu un augstskolu konsorcija valdes priekšsēdētājs. Kārlis ir ieguvis doktora grādu Lafboro universitātē (Loughborough University) Liebritānijā. 

Uzsākot darbu prorektora amatā, Kārlis Krēsliņš atzīst:  
"Sajūtas ir iedvesmojošas un tikai pozitīvas. Jau paspēju satikt vairākus ViA kolēģus, aizvadīju pirmās sarunas - ļoti sirsnīgas, jaukas un reizē konstruktīvas. Uzskatu par lielu godu, ka man ir šī iespēja pievienoties radošajam ViA kolektīvam!" 

Kārļa pētniecisko un akadēmisko interešu lokā ir tādi jautājumi kā inovāciju un tehnoloģiju vadība, jaunuzņēmumu veidošanās un citi. Strādājot jaunajā amatā, K. Krēsliņš plāno darīt visu, lai sekmētu tālāku ViA attīstību, konkrēti studiju un zinātņu jomā - kvalitātes nodrošināšana, studējošo skaita pieaugums, sekmīgs ViA kā zinātniskās institūcijas novērtējums, doktorantūras skola un, protams, visās aktivitātēs nepiemirst par inovācijām un radošumu. 

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI