JAUNUMI

Vidzemes Augstskola piedāvā apmācību kursus uzņēmējiem

Vidzemes Augstskola piedāvā apmācību kursus uzņēmējiem


Lai sniegtu iespēju komersantiem iegūt mūsdienīgas zināšanas un kompetences, Vidzemes Augstskola (ViA) piedāvā digitālās transformācijas apmācību kursus.

Digitālie risinājumi jau sen vairs nav jaunums, ar katru dienu vairāk tie ienāk mūsu ikdienā. Pieprasījums arvien diktē nepieciešamību uzņēmumiem “kļūt digitāliem” savu produktu vai pakalpojumu piedāvājumā. Taču lai to panāktu, nepietiek ar internetā izlasītiem rakstiem, nepieciešama izpratne par procesu būtību,” pauž ViA mūžizglītības projektu vadītāja Linda Krūmiņa.

ViA piedāvā apmācības šādās tēmās: digitālā transformācija, kiberdrošība, virtuālā realitāte, prototipu validācija, mākslīgais intelekts, mašīnmācīšanās, vērtībās balstītas inovācijas, stratēģiskais forsaits.

Apmācības būs noderīgas gan plašākām uzņēmumu komandām, gan maziem un vidējiem komersantiem.


Plašāka informācija par aktuālajiem apmācību kursiem pieejama šeit: 

30. aprīlis IDEJAS/PROTOTIPA VALIDĒŠANA (pdf.)
7., 14., 21. maijs VĒRTĪBĀS BALSTĪTA INOVĀCIJA (pdf.)
7. un 15. maijs STRATĒĢISKĀ PLĀNOŠANA - TEHNOLOĢIJU FORSAITS UZŅĒMUMA NĀKOTNES NOTURĪBAS UN DIGITALIZĀCIJAS ATTĪSTĪŠANAI (pdf.)
16., 17. maijs, 24., 25. oktobris VIRTUĀLĀS UN PAPILDINĀTĀS REALITĀTES TEHNOLOĢIJU IZMANTOŠANA DAŽĀDĀS NOZARĒS (pdf.)
15.-17. maijs IEVADS DIGITĀLAJĀ TRANSFORMĀCIJĀ (pdf.)
14.-16. augusts KIBERDROŠĪBAS PAMATI UZŅĒMUMĀ (pdf.)
10., 17., 24. septembris MĀKSLĪGAIS INTELEKTS UN MAŠĪNMĀCĪŠANĀS. DATU IEGUVE, PRIEKŠAPSTRĀDE UN ANALĪTIKA AR MAŠĪNMĀCĪŠANĀS ATBALSTU (pdf.Uzņēmumu komandām ir iespēja saņemt ne tikai zināšanas, bet pēc tam arī padziļinātas konsultācijas un citu uzņēmējiem nepieciešamu palīdzību. Šo atbalstu iespējams saņemt arī bez maksas, piesakoties dalībai projektā “Latvijas Digitālais akselerators, DAoL”.

Apmācības tiek līdzfinansētas Eiropas Savienības projektā "Latvijas Digitālais akselerators" DAoL, ID Nr. 101083718 un Eiropas Savienības Atjaunošanas un noturības mehānisma ID Nr. 2.2.1.1.i.0/1/23/I/CFLA/002. Eiropas Savienība neatbild par materiāla saturu.
Papildu informācija par projektu un tā aktualitātēm: https://www.digitallatvia.lv/

Attēls1

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI