JAUNUMI

Vidzemes Augstskolas vēstnieku programmu absolvē 28 studenti

Vidzemes Augstskolas vēstnieku programmu absolvē 28 studenti

Aizvadītajā studiju gadā Vidzemes Augstskolas (ViA) vēstnieku programmā iesaistījušies 28 studējošie, ne tikai savu brīvo laiku pavadot jēgpilni un saturīgi, bet arī sniedzot ieguldījumu ViA popularizēšanā.

Noslēdzoties studiju gadam, ViA pirmo reizi atzīmēja vēstnieku programmas dalībniekus, pateicoties visiem un īpaši izceļot aktīvākos. Piemēram, “platīna pateicību” par piedalīšanos vēstnieku programmas aktivitātēs saņēma Ieva Jomerte, kura studiju gada laikā piedalījusies 20 ViA aktivitātēs. Savukārt pieci studenti saņēma “sudraba pateicības”, jo iesaistījušies vidēji desmit ViA aktivitātēs. Vēl astoņi jaunieši tika sveikti ar “bronzas pateicību” par līdzdalību 3-5 notikumos. ViA sveicienu saņēma arī pārējie vēstnieku programmas dalībnieki.

ViA vēstnieku programma ir ārpusstudiju aktivitāte, kas dod iespēju studējošajiem ne tikai vērtīgi pavadīt brīvo laiku, bet arī praktizēt iegūtās zināšanas pasākumu organizēšanā, publiskajā runā, projektu vadībā, prezentēšanā u.c. Šajā programmā iesaistītie studenti tiekas ar vidusskolēniem, piedalās pasākumos, pārstāvot un prezentējot ViA, kā arī līdzdarbojotos citās aktivitātēs.

Vēstnieku programma ViA būs atvērta arī 2023./2024. studiju gadā.

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI