JAUNUMI

Vidzemes inovāciju nedēļas laikā notiks Eiropas Universitātes E³UDRES² brokastis

Vidzemes inovāciju nedēļas laikā notiks Eiropas Universitātes E³UDRES² brokastis

Iepazīsti Eiropas Universitāti E³UDRES² Vidzemes Augstskolā! Uzzināsi par projektā piedāvātajām aktivitātēm, kā arī par to, kādā veidā E³UDRES² veicina izglītību, pētniecību un inovācijas.

Vidzemes Augstskolā notiks vēl nebijis tīklošanās pasākums, kas iepazīstinās ar E³UDRES² – Eiropas Universitātes Aliansi, kurā apvienojušās deviņas augstskolas no deviņām dažādām valstīm.

Tiekamies 29. februārī plkst. 10:00!
 
Pasākuma mērķis ir informēt par E³UDRES² projektā piedāvātajām aktivitātēm, kā arī parādīt, kā šis projekts veicina izglītību, pētniecību un inovācijas. Tiks apspriesti projekta mērķi, lai radītu nākotnes universitātes konceptu, integrētu uz reāliem izaicinājumiem balstītu izglītību, pētniecību, inovācijas un zināšanu pārnesi četros galvenajos virzienos: 

  • Veselība, labklājība un sociālā iekļaušana reģionos 
  • Digitālie risinājumi un (lietišķās) dziļās tehnoloģijas reģioniem 
  • Noturīga ekonomika un inovācijas reģioniem 
  • Radošās industrijas reģiona identitātei 

Mērķauditorija: Pasākums ir paredzēts studentiem, mācībspēkiem, pētniekiem, izglītības un zinātnes nozares profesionāļiem, kā arī ikvienam, kurš interesējas par starptautiskām izglītības un pētniecības tendencēm.

Kāpēc apmeklēt?
Šis pasākums sniedz iespēju iepazīties ar E³UDRES² no Vidzemes Augstskolas perspektīvas un projekta nozīmi Eiropas, Latvijas, Vidzemes reģiona un Valmieras izglītības un pētniecības telpā. Tā ir vieta, kur dalīties ar idejām, iegūt jaunas zināšanas un veidot sadarbību ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.

Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas: https://ej.uz/29_02_24 

Pasākums "Eiropas Universitātes E³UDRES² brokastis" ir platforma, lai veicinātu starptautisko sadarbību un izpratni par nākotnes izglītības un pētniecības tendencēm. Aicinām jūs uz iepazīšanos un kļūt par daļu no E³UDRES²! 

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI