PROJEKTI

Vidzemes Augstskolas akadēmiskā personāla pilnveide un cilvēkresursu attīstība

1

Vidzemes Augstskola laika posmā no 2018.gada 6.novembra līdz 2021.gada 30.novembrim īstenoja Eiropas Sociālā fonda (turpmāk ESF) Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.2.2. specifiskā atbalsta mērķa "Stiprināt augstākās izglītības institūciju akadēmisko personālu stratēģiskās specializācijas jomās" projektu “Vidzemes Augstskolas akadēmiskā personāla pilnveide un cilvēkresursu attīstība” (Nr.8.2.2.0/18/A/012).

 

Projekta nosaukums: Vidzemes Augstskolas akadēmiskā personāla pilnveide un cilvēkresursu attīstība”.

Projekta mērķis: stiprināt ViA akadēmisko personālu stratēģiskās specializācijas jomās. Paaugstināt akadēmiskā personāla kompetences angļu valodā studiju un zinātniskiem mērķiem, profesionālās kompetences, kompetences līderības un digitālo tehnoloģiju izmantošanai studiju kvalitātes paaugstināšanai, un jaunradītas darba vietas piesaistot kvalitatīvu akadēmisko personālu.

Projekta galvenās aktivitātes: 

  1. Apmācību kursi akadēmiskajam personālam stratēģiskās specializācijas jomās - akadēmiskā personāla līderības, sadarbības kompetences ar industriju un mūsdienīgas izpratnes par digitālā laikmeta izaicinājumiem attīstībai;
  2. Apmācību kursi akadēmiskajam personālam profesionālajā angļu valodā;
  3. Akadēmiskā personāla stažēšanās pie komersanta atbilstoši ViA studiju virzieniem: Vadība, administrēšana un nekustamo īpašumu pārvaldība; Informācijas tehnoloģijas, datortehnika, elektronika, telekomunikācijas, datorvadība un datorzinātnē; Informācijas un komunikācijas zinātnes; Viesnīcu un restorānu serviss, tūrisma un atpūtas organizācija.
  4. Ārvalstu docētāju un doktorantu iesaiste akadēmiskā darbā.

Projektā paredzētie rezultāti: cilvēkresursu attīstība, pilnveidojot kompetences profesionālajā angļu valodā, sadarbības kompetenci ar industriju, akadēmiskā personāla līderību, mūsdienīgu izpratni par digitālā laikmeta izaicinājumiem un attīstot profesionālo pieredzi industriālajā vidē saskaņā ar ViA stratēģiju, veicinot zināšanu sabiedrības ilgtspējīgu attīstību reģionālā un nacionālā līmenī, nodrošinot privāto un publisko sektoru ar augsta līmeņa profesionāļiem, kā arī veicot pētniecību sabiedriski aktuālu problēmu risināšanai.

Projekta vadītājs:  projekta administratīvā vadītāja Linda Krūmiņa (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.), projekta saturiskā vadītāja Agita Šmitiņa (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)

Īstenošanas laiks: 2018.gada 6.novembris - 2021.gada 30.novembris.

Kopējais budžets: 800 000,00 eiro

Projekta finansētājs: 680 000,00 eiro ir ESF finansējums un 120 000,00 eiro ir valsts budžeta finansējums

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI